Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérzés 13 hetesen?

Vérzés 13 hetesen?

Figyelt kérdés
Múlt héten is véreztem picit, kétszer voltam dokinál, uhn minden rendben. Egyik azt mondta,szedjem a progeszteron kupot, a másik azt hogy ne. Nem szedtem mert kicsit fáj ég odalent, féltem hogy attól. Erre tessék ma délután újra elöntött. Újra itt ülök az ugyeleten. Mitől lehet? Tapasztalatok?

2021. aug. 15. 16:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hematoma miatt volt vérzés, így sok pihenés, semmi emelés, semmi szex nem lehetett. Következő uh-n már nem látták.
2021. aug. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja és igen,én is kaptam progeszteront,de tabletta formájában.
2021. aug. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nekem úgy tűnik a sok progeszteron kikeszitette a hüvelyem, és onnan jön a vérzés. Valahol lehet egy seb, a dokinő szerint. Semmit nem lehet tenni csak szedni a rutascorbint. Ami viszont nem nyugtatott meg, hogy szerinte a bűvös határ nem a 12. Hanem a 18. Hét, addig bármi lehet....
2021. aug. 15. 18:13
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezen ne stresszelj, mert az nem segít sajnos. Nekem végig ilyeneket mondott a doki...érjük el a 12-t, aztán a 24-et, aztán a 36-ot...baromi idegörlő.

Minden rendben lesz, pihenj sokat, szedd amit a doki mondott.

Kitartás!

2021. aug. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát így az 5. Vérzés és ügyelet után már nem annyira stresszes mint első körökben. Méhen belül minden rendben, azt mondta ez a legfontosabb. ☺️
2021. aug. 15. 20:18
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Sziaa!

Pont így jártam én is. Lombikos kismama vagyok a 12.hétben. Én is elkezdtem vérezni,mint mikor megjön. Bementünk kórházba,babával minden rendben,nem láttak körülötte vért,de a nyakcsatornába még igen.

Nem tudta megmondani a doki mitől volt. Másnap már semmi.

Nekem cyclogest kúpot kell használni,de nekem is csíp,mar. De nem lehet abbahagyni pedig progi szurit is szúrok.. :/

2021. aug. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nekem ma már a saját dokim is azt mondta hogy hagyjam abba, mert ennyi idősen nincs értelme. Most már muszáj hinnem nekik. Szerinte egy hét alatt elmúlik ez és utána vitagyn ct kell használni.
2021. aug. 16. 15:28
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem majd az genetikai uh után kezdi leépíteni.. már alig várom.. főleg az injekció elhagyását.. 😒

És amúgy jól vagy?

2021. aug. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Pénteken volt a genetikaim akkor lehet azért nem erőltetik. Néha kicsit görcsölök de szerintem jön a front. Nehezen bírom a fekvest, de most szereztem kismama párnát, egy áldás. Te?
2021. aug. 16. 15:35
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen? Jó az a párna? Gondolkodtam már rajta én is :)

Én görcsölni nem görcsöltem,de nagyon feszül a hasam meg szúrkál..

Az első terhességemnél semmi probléma nem volt,nem is éreztem hogy terhes vagyok.

Most viszont a tesónál brutál..

2021. aug. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!