Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérzés 13 hetesen?

Vérzés 13 hetesen?

Figyelt kérdés
Múlt héten is véreztem picit, kétszer voltam dokinál, uhn minden rendben. Egyik azt mondta,szedjem a progeszteron kupot, a másik azt hogy ne. Nem szedtem mert kicsit fáj ég odalent, féltem hogy attól. Erre tessék ma délután újra elöntött. Újra itt ülök az ugyeleten. Mitől lehet? Tapasztalatok?

2021. aug. 15. 16:27
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Szuper a párna, nekem is úgy ajanlottak,ezzel könnyebb sokat feküdni. Mommiesrol rendeltem.
2021. aug. 16. 15:58
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a párna egy áldás 😊 Nekem is van a mommiesról. Nagy pocakkal különösen jól jött.
2021. aug. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Még mindig tart a barnazas, és egyáltalán nem látszik hogy abba akarná maradni. Ma megyek újra dokihoz, a sajatomhoz. Lehet hogy kellene még progi? Szinte minden nap ugyanannyi a folyás, ugyanolyan barna, már 9 napja. Dokival egy hete beszéltem, és szerinte mostanra el fog múlni...
2021. aug. 24. 16:37
 14/16 anonim válasza:
Na kérdező? Mit mondott a doki?
2021. aug. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Mit mondott a doki?


Én szerencsére elhagyhattam az injekciót még a kúpot kell kicsit. Viszont az uh-án kiderült van 3 cisztám a petefészkemben. Lehet azért véreztem.. Remélhetőleg felszívódnak.

2021. aug. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Még mindig nem tudja honnan jön a barnazas. Minden rendben van, egy két héten belül meg kell szűnjön. Úgy legyen ☺️🙏
2021. aug. 25. 07:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!