Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Extra rosszullét terhesség alatt?

Extra rosszullét terhesség alatt?

Figyelt kérdés

10.hétben járok de egyre elviselhetetlenebbek a rosszulletek. Szinte egész nap csak fekudnek alig bírom magam rávenni valamire, egész nap hányingerem van, van hogy hányok is, etvagyam semmi, alig bírok enni valamit, van hogy az a kevés is kijön. Gyengének is érzem magam nagyon. Minden nehezemre esik. Valaki volt így? Átmegy? Második baba, elsőnél nem

Szenvedtem ennyire mint most, most valahogy jobban megvisel.



2021. aug. 16. 17:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Nyugi, elmúlik. Tudom nehéz ilyenkor elhinni, nekem is a 15.hétig tartott mindkét babámnál. 35+3hkm
2021. aug. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kérdező Enis ebben a helyzetben voltam, sajnos én le fogytam 47 kilóra mert mindent ki hánytam a 16 hétig. Most vagyok 17. Egy hete érzem magam jobban de hányinger az még van. Kitartást, tudom mennyire nehez, főleg egy gyerek mellett is ha már van, nekem is van egy 3 évesem, akit ugyanúgy el kellett látni. Idővel jobb lesz!
2021. aug. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen nekem is 2 és fel éves a kisfiam, én alapból vagyok 47kg remelem nem nagyok fogok fogyni, de viszont a hasam puffad borzasztóan csak tudnám mitol ha alig eszek :) koszi, reménykedem, hogy nemsokára rajtam is
2021. aug. 16. 19:26
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

1# Azért ne írj, olyat ami nem biztos.

Kérdező én kívánom neked, hogy elmúljon.

Engem pl végigkísért ...szó szerinr végighánytam,végigájultam és egyéb kellemes dolgok.

2021. aug. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

4-es attól hogy neked nem múlt el, legtöbb esetben elmúlik. A kérdezőnek pl első babánál nem is volt...

Így szerintem nem kell rémisztgetni...

Ezért kár lepontozni a másikat, de nyilván a savanyú emberek itt élik ki magukat 🤷‍♀️

2021. aug. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
5# én nem pontoztam le senkit,de egyes úgy írta, hogy nyugi elmúlik. Es ha nem? Te vagy itt az egyetlen savanyú szerintem
2021. aug. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Ja és nekem kb 10-ből 8 ismerősömnek nem múlt el.

,,legtöbb eset" örülök ,hogy te ezt tapasztaltad . Taps taps,legyél boldog vele

2021. aug. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jajj ez a kedvencem, hogy a legtöbb ismerős 😅 nekem meg az összes ismerősömnek elmúlt... Óvoda könyörgöm... Meg is érdemled, hogy nem múlt el ;)
2021. aug. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Húga vagy öccse lesz a kisfiadnak?
2021. dec. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
öccse :)
2022. jan. 31. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!