Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggeli rosszul létek illetve...

Reggeli rosszul létek illetve egész napos hányinger ellen bevált nektek valami?

Figyelt kérdés

2021. júl. 30. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

A 7.hétben vagyok egész nap csak puffasztott búza, hideg zéró kóla és dinnye megy nálam. 🙈

Ezekkel elvagyok de ha bármi mást eszek vagy iszok egyből felfordul a gyomrom.

2021. júl. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Hideg kóla (én a zérót nem terhesen sem tudom meginni), tepertős pogácsa és őszibarack. 😃 De én végtelenül szerencsés vagyok, mert összesen 3 nap rosszulléttel megúsztam az első trimesztert (ami a hányingert/hányást illeti, mert helyette a fejem fáj és szédülök a vérnyomásom miatt), remélem a terhesség végéig sem lesz sokkal több. 🤞🏻
2021. júl. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Én a 16. hétig szenvedtem hányással, hányingerrel. Nekem is a jéghideg kóla segített enyhíteni a hányingert, a jeges citromos víz meg a gyömbéres cukorka. De ezek is felváltva.
2021. júl. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Nálam is a zéró kóla volt a megoldás, és egyedül smack levest tudtam enni ezekben az időkben. Kitartás!
2021. júl. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Cerucal, b6 mindennap injekcioban

És ettől se múlt el, csak enyhitette, végig hánytam az osszes terhessegem

2021. júl. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Nekem a citromos víz segített.
2021. júl. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

16 hétig kihánytam mindent (is).

Jó hideg kefír, hideg citromos víz, jéghideg kóla amik valamelyest enyhítették.

Nálam érdekes volt mert reggel epét hánytam, aztán tudtam enni pár falatot majd délután kezdődött megint a buli, hiába csináltam bármit is ellene.

Bár még most is élő szokott fordulni frontnál pl hogy reggel kijön a sav...

27hetes km

2021. júl. 31. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írta más is, jó hideg kóla. És szagolgass valami citrusos illóolajat, én mandarint vettem és segített. :)
2021. júl. 31. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!