Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! A Terhesség...

Kismamák! A Terhesség hányadik hetében jártok és meddig terveztek még dolgozni? Mit dolgoztok?

Figyelt kérdés
2021. aug. 17. 12:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Veszélyeztetett terhesen is lehet dolgozni ha akarsz és tudsz.

Ez a státusz inkább arra van, hogy ha úgy érzed, indok nélkül is elmehetsz 12. héten már táppénzre (vagyishát elég az az indok, hogy rosszulléteid vannak, szédülsz, aluszékony vagy).


Én szerintem csak az utolsó három hónapban nem fogok rohangálós melót csinálni, de ha nem fog fájni semmim, akkor csökkentett módban irodai dolgokat el tudok intézni (családi vállalkozás, nekem ennyiből könnyebb)

2021. aug. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

#18 Méhnyak elégtelenségem van, ezért vagyok veszélyeztetett terhes. Két babámat már elveszítettem középidőben emiatt, szóval ez nem csak afféle 'alibi veszélyeztetettség', hanem valós.

Nem irodai munkát végzek egyébként sem, de ha az lenne sem ülhetek hosszabb ideig egy huzamban.


#19 Igen, nekem a fentiek miatt azonnal tp.-re kellett mennem, ahogy volt már szívhang, ráadásul hematómám, és vérzéseim is voltak az első trimeszterben.

2021. aug. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
19. hetet töltöm, januárban szülök. Decemberig dolgozom, de hozzáteszem, otthonról és nem 8 órában.
2021. aug. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
19. hétben vagyok. Október közepéig tervezek dolgozni, kivéve ha hamarabb beüt a COVID, mert pedagógus vagyok.
2021. aug. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!