Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » HA anyaágon sok vetélés baba...

HA anyaágon sok vetélés baba elvesztés, meg a a gyerek le endő apja szívsövényhiánnyal született,akor ezek örökletesek?

Figyelt kérdés

2021. aug. 20. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mi volt az oka a sok vetélésnek.

A szívsövényhiány nem öröklődik.

2021. aug. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy a vetélés oka csupán annyi, hogy az anya vércsoportja rh negatív és régen nem néztek vérből ellenanyagot sem és antiszérumot sem kapott az első szülés/vetélés után az anyuka, vércsoport összeférhetetlenség esetén.
2021. aug. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
A vetélést nem lehet örökölni.Nálunk soha senki nem vetélt el,nekem meg volt három is.
2021. aug. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Hat ez erdekes,ilyet meg nem hallottam,bar szerencsere a csaladom elkerulte a veteles,egyedul nagynenem vetelte el masodik tergesseget,aztan szuketett meg egy masodik babaja. Nekem tipikus vetelos betegsegem van,kemeny inzulimrezisztencia pcos-sel 1x voltam terhes,halistennek nem veteltem el,semmi baj. Fel a fejjel,hatha nem lesz semmi baj. De amugy mielott itt barki velemenyere adnal,inakabb kerdezz meg egy orvost. :)
2021. aug. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Szívsövényhiányod van, Badboy?
2021. dec. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem neki, a terhes vagy nem terhes hasú 40 feletti, 20-55 éves ismerősének
2021. dec. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Privátban azt írta neki volt, de már jól van hála istennek😄
2021. dec. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
5 és 7# válaszolo semmi nem vicces. Szívsövényhiánnya születtem,de 2évesen megmütöttek. félek,hogy öröklödik,ezért irtam ki
2021. dec. 7. 22:18
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a vicces, hogy egy 42 éves többgyerekes nőt zaklatsz 27 éves létedre, és már azt is beleképzeled, hogy a közös gyereketeknek milyen betegsége lesz. Félelmetesen megszállott vagy.
2021. dec. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!