Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki meddig barnázott terhessége...

Ki meddig barnázott terhessége alatt?

Figyelt kérdés
14 hkm vagyok, már harmadszor jön, de most két hete tart, vérzéssel indult. Progeszteron kúpra fogták hogy attól volt. Jó lenne sikersztorikat olvasni, mindig ideges vagyok, nem tudom élvezni 😕

2021. aug. 21. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
Semeddig.
2021. aug. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kérlek fuss neki még egyszer 😕
2021. aug. 21. 21:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél nem véreztem, a másodiknál az első 3 hónapban igen. Most ez a 3.terhességem.Szintén véreztem az első 2 hónapban. A 12.héten pedig szó szerint elöntött a vér.Ha jól emlékszem a 15.hétig véreztem. Most vagyok 32 hetes. Ja, és soha nem kaptam semmit a vérzésekre. Szóval vannak sikersztorik. Kívánom, hogy minden rendben legyen veletek is!! Kitartás🙂
2021. aug. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

12-13.hétig.

Egyszer ver is volt. Néha abba maradt pár napra, de utána megint folytatódott. Szedtem progeszteront, magneziumot, kiméltem magam.

Semmi se segített, ha feküdtem az se.

Egyik napról a másikra szűnt meg, semmi baj nem lett belőle :)

Remelem Nálad is így lesz!

2021. aug. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!