Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki kapott gyógyszert barnázás...

Aki kapott gyógyszert barnázás miatt mennyi ideig barnázott még?

Figyelt kérdés
Barnázás miatt kaptam gyógyszert pénteken, akkor "kitörölték" vagy mit csináltak ami a hüvelyemben volt, ma viszont megint van egy kevés, nem sok épp csak annyi ami meglátszik a wc papíron. Meddig fogok még barnázni? Akinek volt neki meddig tartott? Kb 5 hetes terhes lehetek.

2020. ápr. 27. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 9 hetesen volt ilyen problámám. 2 napig tartott. Nem kaptam rá semmit. Az sztk-ban hülyének néztek mit láttam a tisztaságin meg a wc papíron. Erről ennyit....Ezért fogadtam orvost. De egyébként 2 napon keresztül volt.
2020. ápr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fiammal másnap volt még kis maszat. A mostani terhességemnél kb mége egy hétig, meg ha után a még egy hétig kicsit több dolgot csináltam. De most nem csak a progeszteronommal, hanem a méhlepény elhelyezkedésével is gond volt az elején.
2020. ápr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
5 hetes voltam én is ekkor. Engem bent is fogtak a kórházban 3 napra. Ez idő alatt múlt el, tehát 3 napon belül és így engedtek haza. Ekkor kaptam progeszteron gyógyszert is. Amit még akkor is szednem kellett, amikor már otthon voltam.
2020. ápr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
9.heten vereztem, sokat, utrogestant kaptam, 2ora mulva elallt, utana semmi, par nap mulva meg tavozott kis alvadt ver,de valojaban aznap elallt, a tobbi mar csak a fekves miatt maradt bent amig a gracitacio nem segitett rajta.
2020. ápr. 28. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!