Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez mennyire rossz eredmény?

Ez mennyire rossz eredmény?

Figyelt kérdés

Ma voltam laborvizsgálaton, ahol az ehomi cukor eredményem 6 lett.

16. Hetes vagyok amúgy, a cukorterhelés meg nem esedékes, de lehet ezek után érdemes lenne megcsináltatni.

A cukrommal eddig nem volt baj, egy kis IR-t állapított meg az orvos meg a terhesség előtt, de mondta hogy nem olyan vészes ne egyek sok cukrot és ennyi.

Viszont ez az értek most aggaszt. Sok helyen ezt láttam határértéknek megadva a cukorbetegségnél.

Ez volt egyébként az egyetlen rossz értéken, bár becsillagozva ez sem volt, de magasnak találom.


2021. aug. 24. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Kicsit magas de érdekes lehet, hogy előző este mit vacsiztal?


IR rizikó sok esetben ha valaki ir-es alapból diétára fogják terhesen.

2021. aug. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos nem jo. En kernek egy elore hozott cukorterhelest, ott latszik, ha gond van, ha meg nincs, akkor legalabb megnyugszol. De ha esetleg GDM, azt mihamarabb jo eszrevenni es kezelni.
2021. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!