Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héten érdemes elmenni...

Hányadik héten érdemes elmenni 4D ultrahangra? Mi a véleményetek a győri györgy ultrahang rendelőről?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia,én 26+4hetesen voltam.és már nagyon szépen kivehető volt a babánk arca.meg is állapítottuk,hogy nagyon hasonlít a bátyjára :-)

Igaz én a kórházban voltam.De nem bántam meg.Bajcsai Mária csinálta,nagyon kedves,türelmes,és alapos volt.Csak ajánlani tudom.Nagyon rugalmasak voltak az időpontot illetően is.Nekem csak a péntek 4után felelt meg,és a kedvünkért bevállalta,pedig előttünk már nem volt senki.

Nem hiszem,sőt ahogy olvastam,a György UH sem olcsóbb.Ez 10ezer Ft,+ 500.- képenként.És itt kapsz hozzá leletet is,amit majd megmutathatod az orvosodnak is.Míg ez a másiknál nincs.Az csak egy sima babamozi.

Én csak ajánlani tudom!

2010. febr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A 25. hetet javasolják, mert akkor már formás, nem csak csont és bőr, viszont még nem olyan nagy, hogy ne férjem a képre.

Győrben nekem a kórházat javasolták, hogy ott a legjobb és legújabb a gép és a szakértők is a legjobbak, ott voltam 25 hetesen.

2010. febr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1.vagyok:

a 24-30.hét között javasolják.nekem a dokim azt mondta,hogy a 26-28.között menjek.mert akkor már szépen látszik

2010. febr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28. hétben voltunk a kórháznál és csak jó dolgoka tudok elmondani róla. Az időpontot rendesen tartják és tényleg nem drágább, mint bárhol máshol. Voltam egyszer 20 hetesen szükséges viszgálat miatt, akkor kérdeztük meg, hogy mikor érdemes visszamenni, amikor már igazi babamozi lehet:) Ott mondták, hogy 26-32 hét között már szépen látszik minden. A mi kisfiúnk olyan odaadóan pózolt, hogy kaptunk még 3 képet ajándékba, mert nem lehetett eldönteni melyiket válasszuk.
2010. febr. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és ez a kórház Győrben van?ha igen,valaki le tudná írni nekem a címet?esetleg tel.számot privát e-mailbe? köszönöm!
2010. febr. 25. 07:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én hétfőn leszek 23 hetes és ma gyekek 4D uh-ra!Már alig várom!Én miskolci vagyok és itt 9000ft!Ebbe van 40-45 perces uh,dvd,egy színes fénykép,lelet!:-)22 hetes kismama
2010. febr. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsi!Gyekek=Megyek!!!:-)
2010. febr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is hétfőn megyek Miskolcra,bár én csak 16hetes leszek akkor,de már nagyon kíváncsi vagyok:)Utána kb 25hetesen is elmegyek rá:)
2010. febr. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Háhn Adrienn válasza:
Bajcsai Máriánál voltunk 4D vizsgálaton. Nagyon rendes bátran merem ajánlani.
2013. nov. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na az jó
2014. aug. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!