Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha vetélés történhetett utána...

Ha vetélés történhetett utána emelkedhet még a HCG másnapra?

Figyelt kérdés

A fogantatás 3 hete volt számítások szerint a hét elejétől 11.naptol kezdve csináltam tesztet eddig mindegyik pozitiv lett 10es erősségű teszteket csináltam nem erős csíkok voltak rajta de pozitív.Tegnap délután volt egy kevéske barnázás azóta semmi de ugy gondoltam hogy sajnos elmehetett a baba.Ma reggel hogy megbizonyosodjak róla csökkent e a hcg szintem csináltam egy clearblue digitalis tesztet 25öset es rögtön pozitív eredményt adott es 3_4 hetesre tippeli a terhesseget ami talán arra enged következtetni hogy tovább emelkedhetett a HCG szintem és a baba ott lehet még?

Ma kellene hogy meg jöjjön egyébként a menszeszem.


2021. aug. 26. 06:51
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Terhességi teszttel nem tudod megállapítani, hogy emelkedett-e a hcg szint. Nem diagnosztikai eszköz, nem a mennyiséget mutatja, csak azt, hogy van-e hcg a vizeletben vagy nincs.

Menj el hcg vérvételre és utána két nap múlva újra.

2021. aug. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy kis barnázástól még nem ment el. Ha rendesen megjönne görcsölnél, na akkor lehetne erre gondolni.

Jelenleg sokkal inkább :

-A szervezeted emlékszik, hogy ilyenkor kellene megjönnie.

-progeszteronhiány állhat fent.

- hajszálér elpattant, ilyenkor minden vérbő lesz.

-hematoma


Szóval hiába nagyon korai én a helyedben orvoshoz mennék, mert ha kell progeszteron pótlás azt ő tud felírni.


A teszt pedig nem alkalmas arra, hogy megállapísd, hogy nőtt e a hcg. Vetélés után is még marad a szervezetben egy pár napig van akinek 1 hétig.

2021. aug. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nőgyogyász,háziorvosk ivizsgálás
2021. aug. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A barnázástol nem megy el a baba.Ha vérzel rendesen,akkor igen.Érdekes hogy 3-4 hetet mutat,mert ilyenkor még 1-2 szokott.🤔2 hét mulva menj dokihoz!
2021. aug. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8%
#1 hogyne tudná a teszttel kideríteni hogy emelkedett e a hcg.A erősebb a csík,logikus hogy emelkedett.Hülyeséget ne írj!
2021. aug. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ma kellene megjonnie es 3-4 hetet ír a clearbule, azt hogy??? Nekem 2-3 hetet írt mikor már késett a mensim 4 napja, ennyire, korán volt ovud???
2021. aug. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%

5os,a,digitalis teszten nincs csík ami erosodjon... Szóval azzal kideriteni nem lehet..

Másrészt meg nincs barnazassal vetélés? Hogyne lenne, igy, veteltem el kerek 5 hetesen.

2021. aug. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!