Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig tart még a barnazas?...

Meddig tart még a barnazas? Akinek volt, mikor múlt el?

Figyelt kérdés
14+5hkm és utoljára két hete volt verzesem. Nem tudják mitől. Tegnap újra elmentem dokihoz, mert azóta barnazok és nem akar múlni. Azt mondta még egy két hétig kitarthat, de el kell muljon. Kérem kimeljenek azok a kommentelők akik: nem tudják ez milyen és nem volt nekik ilyen soha, csak idejönnek okoskodni. Illetve azok is akiknek a tanácsa hogy menj orvoshoz, mert mint mondtam, folyamatos az orvosi felügyelet. Meg úgy alapjáraton örülnék ha a szokásos lenèző és bunkó kommentekből nem kapnék. Köszönöm ☺️

2021. aug. 26. 08:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, úgy legyen ahogy mondod ☺️🙏
2021. aug. 26. 13:49
 12/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Ha olvassa még valaki mesélne nekem hogy azóta mi újság? Barnáztok még?

Én most vagyok a 20.hétben és 3.napja barnázok, voltam dokinál a baba jól van, a méhszáj zárva és a lepény is jó helyen van. Nem tudták honnan jön a vér.

2021. okt. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem, nekem már azóta nem volt, egyszer sem. 35 hetes vagyok, úgyhogy már nagyon koraszülés sem várható.
2021. okt. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nekem a 15.het körül múlt el, szerencsére azota nincs. Rettegve pisilés maradt azért és néha a rémálmok. Várom a februárt mint a messiast. Most vagyok 23+5. ☺️🙏
2021. okt. 30. 09:03
 15/15 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen a válaszokat. Remélem nekem is hamar elmúlik. Idegörlő így...
2021. okt. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!