Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem akar enni a felesége...

Miért nem akar enni a feleségem? Nem lesz bajuk ha nem eszik?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódok érte és a babaért is. Azt mondja hogy nem bír enni úgy érzi tele van és nem megy a kaja. Tegnap semmit nem evett egésznap, ma este evett kekszet mást nem kér. 12 hetes terhes
2021. aug. 27. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Nem lesz bajuk, én egész terhesség alatt nem ettem semmit, mert mindent kihánytam és nem lett bajunk.
2021. aug. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Azért igyon. De amúgy nem lesz baja. Én sem ettem sokat és minden okés.
2021. aug. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
18. hétig szinte semmit sem ettem,mert minden kijött belőlem. Egészség kislányunk lett normális súllyal.
2021. aug. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A baba elveszi azt, ami neki kell. Nem lesz baja. Az anya egészsége rámehet, de ha rosszul van, nem esik jól az étel, nem lesz jobb, ha cseszteted még te is. Éhenhalni nem fog. Max fogy pár kilót.
2021. aug. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy miért nem akar? Hát megmondta, mert nem bír, mert úgy érzi tele van, és felteszem, rosszul érzi magát, ha mégis eszik. Hormonális kavar, van ez így, majd elmúlik. És nem, semmi baja nem lesz tőle a babának, nyugi.
2021. aug. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!