Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Feleségem nem akarja elmondani...

Feleségem nem akarja elmondani még az anyámnak , hogy terhes, jogos, hogy még várni akar a bejelentéssel?

Figyelt kérdés
Orvoshoz kedden fog menni. Eddig csak annyit tudunk, hogy pozitív lett a tesztje. De anyámnak csak akkor akar szólni ha a doki is megerősíti a dolgot. A teszt az nem elég egyértelmű ? Főleg , hogy két csík lett. Igaz az egyik picivel halványabb. De tünetei már vannak mellérzékenység fáradékonyság.
2020. máj. 16. 20:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos még. Én is mindkét terhességemnel vártam addig még nem hallottam szivhangot.
2020. máj. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Sokan vetélnek el a 12.hétig ,van aki addig senkinek nem beszél a terhességéről ,mert ha valami baj lenne nem kellene mindenkinek magyarázkodni. Szval érthető.
2020. máj. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jogos.
2020. máj. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
jahj ...de persze nem akarok rosszat beszélni ,csak azért ìrtam ,hogy ez is egy ok.
2020. máj. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Rendben értem köszi a választ. Tudjátok férfiként egyáltalán nem vagyok otthon ezekbe a dolgokba. :)
2020. máj. 16. 20:12
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jogos

A 2 csík még csak azt mutatja, hogy elindult a terhesség


Korán sem biztos, hogy élő embrio is van


Sajnos ezek a száraz tények.

2020. máj. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet méhen kívüli, lehet kémiai vagy megindult és elhalt terhesség. Egyik esetben sem marad meg és ezekről még jobban fáj beszélni külső személyekkel az apán kívül. Én még a 12 hetet is megvártam, mert addig tényleg bármikor bármitől elmehet a baba és akkor hallgathatja a sajnálkozást a rokonoktól. Bőven elég egyedül feldolgozni mind a babavárást, mind az esetleges elvesztését. Ezért nem akarja elmondani a feleséged.
2020. máj. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fonkszságból nem akarja elmondani. Nekem is csak a férjem tudta, míg nem jártam az orvosnál. Akkor elmondtuk a szűk családnak. Mindenki másnak a 12. hét után
2020. máj. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi is megörültünk a pozitív tesztnek de sajnos méhen kívüli volt és utána mi is mondhattuk hát még sincs baba.. Most szerencsére jó helyen van már csak szívhangra várunk.
2020. máj. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%
3 hónapig terhességig nem igazán szokás elmondani, addig a legnagyobb az esély a vételére.
2020. máj. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!