Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi az a megjegyzés, aminek...

Mi az a megjegyzés, aminek egyáltalán nem örültök a terhesség alatt? Külsővel vagy bármi mással kapcsolatban... Mit mondjunk helyette?

Figyelt kérdés

2021. aug. 30. 12:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
76%
Hű, jó nagy lett a *tetszőleges testrész*!
2021. aug. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
92%
Milyen kicsi/nagy a hasad.
2021. aug. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
96%

Anyósom mikor a végét jártam:

-Látszik nemsoká szülsz. Elcsúfult az arcod🙄🙄

2021. aug. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Amúgy az pontozza le a válaszokat, aki nem érti meg, hogy nem illik más külsejére megjegyzéseket tenni?? Várandósság alatt meg főleg... de egyébként sem!!!
2021. aug. 30. 12:49
 5/29 anonim ***** válasza:
95%

Még egybe vagytok? - nem, már megszültem, csak hiányzott a nagy has,kitömtem 🤦‍♀️

Fuu mekkora a hasad, nem ikrek véletlen? - de valószínű.. a kb 10 uh-n meg szimplán nem vették észre a másikat...

Várjátok már? - nem. Nem azért csináltuk, hogy megszülessen. Csak mazoista vagyok, ennyi pluszt szeretek cipelni. Jó így kettesben férjemmel 🙈

Mi lesz a neve? Xy... de miééért?!

Szoptatni akarod majd? - nem, a rántotthússal kezdünk

Hány kilót szedtél fel? 5... hát ez többnek tűnik -anyáád...

2021. aug. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
84%

Lepontozóknak mi nem tetszik?


Hű jó nagy lett az orrod!

Hű jó nagy lett a hasad!

Hű jó nagy lett a lábad! (Vizesedés)

Hű jó nagy lett az arcod, fel van puffadva!



Ezek tetszenének, hogy lepontoztok?

2021. aug. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Hát van hova fejlődnie a társadalomnak, az is biztos...
2021. aug. 30. 12:53
 8/29 anonim ***** válasza:
89%

Én azt nem bírom, aki úgy gondolja, hogy minden kismama ugyanolyan. Pl. Miért nem csinálsz mindent ugyanúgy? Ez nem betegség! Én a szülés napjáig dolgoztam! stb. Itt is sokat lehet olvasni, sokan leírják, hogy ők márpedig soha nem adnák át a helyet egy kismamának a tömegközlekedésen, stb.

Én meg veszélyeztetett terhes voltam és majdnem 10 év után jött össze, úgyhogy nem csinálhattam mindent, és nem is csináltam mindent úgy, mint előtte.

2021. aug. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Senki se szóljon bele más dolgába!!

Mi az, hogy soha nem adnák át a helyet egy kismamának??

2021. aug. 30. 13:10
 10/29 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is ez, második terhességemnél: azta mekkora hasad van, hisz már mindjárt szülsz...

Ma voltam terhesgondozáson, új orvos volt: maga ikres?

No meg a mennyit híztál kérdés és a szkeptikus végigmérés a válaszom után, hogy többnek tűnik ekkora hassal...

Helyette mit lehet mondani? Leginkább az lenne a legjobb ha semmit. Nem tudhatod min megy keresztül az illető (pl úgy helyezkedik el a méhlepény és úgy fekszik a baba, hogy jobban kidomborodik a has, hogy kőkemény diétát tart, mert rossz a cukra, hogy vérzik, magas a vérnyomása, el van záródva a vesevezetéke, stb, rengeteg ilyen van) és még ilyen megjegyzéseket is kap hozzá, hát köszi, inkább kérdezd meg hogy érzi magát a kismama (és nem a baba).

2021. aug. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!