Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi az a megjegyzés, aminek...

Mi az a megjegyzés, aminek egyáltalán nem örültök a terhesség alatt? Külsővel vagy bármi mással kapcsolatban... Mit mondjunk helyette?

Figyelt kérdés

2021. aug. 30. 12:36
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
80%

"És, kistestvért terveztek?" .....?????? Wtf???

Ezzz hülyeeeee 😅😅🤣🤣

2021. aug. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
90%

Mennyit híztál?

Több, mint 20 kilót (178 cm vagyok és 48 kg-al kezdtem a terhességet)

Uhh az nagyon sok. És dolgozol még?

Nem, veszélyeztetett terhes vagyok, az ágyból se mozdulhatok ki, csak amikor orvoshoz megyek (heti 3x)

Áhh akkor ezért híztál ennyit… (anyád!)


Na és még mindig vegán vagy?

Persze (nagyobb részben étel allergiák miatt)

Ohh szegény gyerek, hát ezért ilyen pici a hasad, biztos a gyerek is kicsi lesz (majd 4 kilóval született) Na es ha megszületik majd vegán lesz a pici is?

Amíg anya tejes nyilván, utána majd eldönti.

Jaaaa akkor te is csak divat vegán vagy…


Ugye kislány lesz? Akkor szoktak az anyák nagyon elcsúfulni, mikor kislányuk lesz.

Nem, kisfiú lesz

De biztos? (Nem a heti 3 orvosi vizsgálat nem elég hogy el tudják dönteni, végülis 1912-t írunk)


Hallod, jó pattanásos lettél, nagyon elcsúnyult az arcod…


Nagyon kicsi a hasad, te biztos hogy terhes vagy? (Nem, több orvos is elnézte és a kórházban is ok nélkül feküdtem)


Na es férjed bent lesz szülésnél?

Nem tudjuk, nyilván attól függ mikor indul be a szülés. (Van olyan hogy 400 km-re dolgozik)

Jaj hát nem milyen apa lesz aki dolgozik, ahelyett, hogy végig veled lenne?….


Ezek azok amik a legjobban megmaradtak bennem…

2021. aug. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
91%
8 hónapos terhesen a főnököm meg jegyezte h biztos nem sokára szülök mert az orrom “meg nőtt es kiszélesedett “ Nem voltam túl boldog a megjegyzése után , napokig az orromat nézegettem h tényleg nagyobb lett e…
2021. aug. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Engem az zavart,hogy a végén is mondták,szép kismama vagyok,de kb.láttam,hogy illemből. :D

Ragyás,puffadt fej, hordó has..

2021. aug. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
90%

“Nem híztál még? Nem baj, majd fogsz. Meglátod, a végén majd jó sok kiló feljön hirtelen.” Kárörvendő mosollyal 🙄

“A terhesség nem betegség.” Valóban, de ezt mondd annak a kismamának, aki non-stop hányott, mindene fáj, görcsöl, székrekedése van, előjött az ekcémája, aranyere, stb. Persze, nem betegség…csak néha eléggé hasonlít.

2021. aug. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
65%

Nem konkrét megjegyzés, de a férjem szeretett másokhoz hasonlítani, több ismerőse is velem párhuzamosan volt terhes. A legrosszabbul az esett, amikor költözésnél (kb 36 hetes voltam) éreztette velem, hogy kb használhatatlan vagyok, és a fejemhez vágta, hogy bezzeg a Katika naponta 4km-t biciklizik az uszodába, ne nyavajogjak, hogy elfáradok attól, hogy be kell tenni a ruhákat a szekrénybe. (A csaj 6 héttel jött utánam, mire ő is a végére ért a terhességnek, nálam sokkal jobban le volt szegény robbanva).

Meg amikor jelentőségteljesen mondta, hogy a másik csajt megdicsérte az orvos, hogy milyen ügyes volt szülésnél, onnantól kezdve úgy éreztem, hogy felém is elvárás, hogy wonder woman-ként visekedjek.

2021. aug. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
73%

"Biztos nem ikrek?"

"Terveztétek?" (neked nem mindegy? Miert kell magyarazkodnom?)

Vagy hogy anyós beszólt: Búcsúzz el az alvástól 18 évig!

(Ennél nagyobb marhaságot nem hallottam.)

2021. aug. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Ne válasszam a császárt, mert az a könnyebbik út, nem jó a babának :D mintha én valasztottam volna. Csak az mondja hogy ez a könnyebbik út, aki még nem élte át… engem ezzel készítettek ki.
2021. szept. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Könnyebbik út ha felvágják az ember hasát... idióták ezek
2021. szept. 1. 10:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!