Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Migrén ellen mit tehetnék????

Migrén ellen mit tehetnék????

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 nap alatt másodszorra van rettenetes migrenem, szetrobban a fejem, mi segíthetne? Evekig szedtem rá gyógyszert de nyilván terhesen nem lehet (holnap leszek 7 hetes). Próbáltam hideg borogatast, pihenest, sötét szobát, masszirozni, citromos kávét ami sokszor segít de most semmi, és már bevettem 1 szem paracetamolt, nem merek többet, nem tudom 2 nem árt e már 😭
2021. szept. 1. 20:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy migrén és nem terhességgel járó fejfájás?

Sajnos az is van. :D

2021. szept. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
54%
Migrénre van gyógyszer amit terhesen szedhetsz. Beszélj az orvossal, ő tudja hogy neked melyiket lehet!
2021. szept. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Kedves 1es,nem biztos 😂

2es,szeptember 7en repülök haza, addig nincsen kivel beszélnem ☹️ van egy fél algopirynem illetve páromnak sumatriptan, az migrengyogyszer, nem tudom esetleg egy negyed nem árt e

2021. szept. 1. 20:37
 4/25 anonim ***** válasza:
48%
Én úgy tudom,hogy algopiryn csak a terhesség 3.trimeszterében okoz gondot.Vagy legalábbis nekem doki azt mondta,én szedtem első babánál..:o
2021. szept. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Hú köszönöm, akkor beveszem azt a felet amim még van, aztán szeptember 7ig jó lenne nem lenne több mert itt kulfoldon pl be van tiltva az algopiryn hatoanyaga szóval nem tudok venni hasonlót sem és itt elhajtanak a paracetamollal ami semmit nem ér 😭
2021. szept. 1. 20:45
 6/25 anonim ***** válasza:
84%

Én is migrénes vagyok, de én tuti felhívnám az orvosom mit vehetek be, legalábbis én terhesen csak azt vettem be amit ő irt fel nekem. Nem tudod valahogy utolérni, akár a nőgyógyászod?

2-es voltam.

2021. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
2es,még nincs nogyogyaszom mivel itt svedorszagban estem teherbe, holnap megyunk privat klinikara ultrahangra mert itt azt sem csinálnak csak a 12 héten először, rakerdezek, de köszönöm irtam a dokinak aki 20 éve kezeli a migrenemet, remélem létezik valami amit be lehet venni, bár azt sem tudom itt kiváltani ugye...
2021. szept. 1. 20:50
 8/25 anonim ***** válasza:
80%
Fél algo, nem fog többet érni, mint a paracetamol, hívd fel a dokid, hátha tud valami mást javasolni.
2021. szept. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Kedves 8as,egyrészt este 9kor nem tudok senkit felhivni, másrészt svedorszagban vagyok, hiába írnak fel bármit itt azt nem tudom kiváltani 😭
2021. szept. 1. 20:53
 10/25 A kérdező kommentje:
Borzasztó itt az eü ellátás, nem is, gondolná az ember. Akármilyen bajod van nem az van h elmész a dokihoz mint otthon, nem, oda kell telefonálni, ők pár óra múlva visszahivnak és kapsz idopontot... Tök mindegy ha haldokolsz sem látnak el, soron kívül... Elmentem egy tsh csekkolasra, egy hete sehol az eredményem 10000 forintért otthon 1 óra alatt kész ingyen
2021. szept. 1. 20:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!