Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anya nevén a gyerek?

Anya nevén a gyerek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az édesapjával a gyereknek elmaradtunk, nem nagyon szeretném s igazából szerintem ő sem, hogy bármi köze legyen ehhez a gyerekhez.

Igazából örülök, hogy ez a szakítás végbe ment, s annak mégjobban, hogy a gyerekkel mindent rendben találtak annak ellenére, amiket csinált, s nem igazán tudtam róla.

Nem voltunk házasok, épp hogy 1-2 hónapig éltünk együtt, nem ment, elmaradtunk, a gyereket tudta van, s akkor is szakítottunk, egy gyerek nem tarthat össze egy olyan kapcsolatot, ami eleve nem működik.

Szerinte el kellett volna vetetni, ő nem akarta a kezdetektől fogva a gyereket, azt is mondta, hogy neki nem kell, mert bennem fejlődik s belőlem jön ki.

Én érthető okokból kifolyólag nem szeretném a nevére adni, plusz 600 km-re van innen, ha a gyereknek személyit vagy valamit csináltatni kell, az aláírása nélkül nem fogják tudni megcsinálni.

Lehetséges, hogy nem adom meg az apa nevet, hanem ha bármi történne velem, akkor a nagymama nevét másodlagos gyámnak, vagyis anyukám nevét?

Nagyon fontos lenne ez, mert a védőnő szerint kelleni fog, de nem szeretném..

Tudom odébb van még egy kicsit a dolog, de akkoris..

Előre is köszönöm a válaszokat!🥰


16hkm



2021. szept. 6. 10:43
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
52%
29, en megis megtettem kepzeld 😘 faj neki? Kosse be 😊
2021. szept. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!