Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg maradhat még a baba?

Meg maradhat még a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

5hetes terhes vagyok, tegnap délután elkezdtem vérezni, nagyon keveset. Azóta elis múlt. Rohantam a kórházba, 5,3 mm szabályos petezsák látszódott. Ágynyugalom és progesterone exeltist kaptam+nospát.

2 hét múlva kontroll.

Volt valakinek hasonló?



2021. szept. 7. 10:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Nekem hasonló volt majdnem 6 hetesen, hematoma miatt. Ha vérzel, és nem vetélés miatt, nagy eséllyel hematoma. Nekem is csak petezsákot láttak akkor, 18 mm + szikhólyagot. Mivel ez az ügyeleten volt, utána mentem 4 nap múlva a saját orvosomhoz is, akkor már embriót is látott szívhanggal, tehát ilyenkor sokat számít pár nap is. Én csak rutascorbint szedtem amúgy.
2021. szept. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nekem nem maradt meg baba, akkor nem múlt el a vérzés, folyamataos volt.
2021. szept. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező élni fog a babád és nagy az esély,hogy igen meg marad
2021. szept. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Volt már vetélésem sajnos a 12. héten, de akkor nem véreztem, hanem barna folyásom volt és sok. Ezért reménykedem benne,hogy ez most más és velünk marad.

Van már egy szivárvány 3 éves fiam 🙂🙂

2021. szept. 7. 11:48
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt hasonlóm, hematoma miatt. Először elmúlt nekem is a vérzés, aztán megint kezdődött és onnantól nem is múlt el. Erős is volt, mint egy közepes menstruáció. Nem maradt meg a terhesség. De ez nem azt jelenti, hogy a tiéd sem marad meg.
2021. szept. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen a 6. héten. Közel feküdt a lányom a méhszájamhoz. Onnan, hogy kiderült, veszélyeztetett lettem. Feküdnöm kellett végig!
2021. szept. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
7+3 naposan, tegnap este, voltam az ugyeleten svedorszagban épp hogy, látható icipici barnazas miatt, de mivel már elveteltem juliusban nem kockaztattam, főleg hogy, ma repultem haza. Szerencsére minden rendben, van szivhang, egeszseges a babszem bár kicsit picike, nekem egy polip van a, mehszajamon, az okozza de elvileg ha, nem okoz nagyfokú vérzést nem kell vele foglalkozni, de legalább a, későbbiekben nem ijedek halálra
2021. szept. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hogy vagy kérdező azota?szivárvány baba az mit jlent?
2021. szept. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szivarvany baba a vetélés utani babát jelenti🙂 en is szivárvány babat varok 🙂
2021. szept. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
köszönöm 9-es. Tudom nem a kérdéshez tartozik. Az internetes ujság cikkbe olvastam hajdu péter müsorvezető és párja szivárvány babát várnak.ezt szivárvány baba dolgot soha nem halottam,nem tudtam mit jelent
2021. szept. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!