Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? Napok óta nem...

Mit tegyek? Napok óta nem tudok fekve aludni. Megpróbálom ülve, hátha megy. (mondjuk eddig ez is sikertelenül) A szívem is nagyon kalapál.

Figyelt kérdés
36 hetes vagyok,a pocim is fájdogál,a derekam is.Szedek magnéziumot.Mit mondtok erre?
2010. aug. 30. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt hogy kitartâst, már nincs sok hátra!! ;-) én ilyenkor már kb 5 párnával elkészített "emelvényen" tudtam csak aludni.
2010. aug. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:) mindjárt leragad a szemem...de nem megy
2010. aug. 30. 22:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a 35.hétig rosszul aludtam. aztán lecseréltük az ágyat,keményebbre. azóta alszunk, mint a bunda
2010. aug. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát ez az....még az ágy is kemény.
2010. aug. 30. 22:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szintén nem tudok aludni, csak ha hagy a baba, de akkor is csak úgy ha félig háton félig oldalt fekszem.

Körbe vagyok véve párnákkal, meg a szopis párna a láb között.A szivacs az ágyba 5 hónapja lett kicserálve, hogy jobban tudjak aludni.Na a szívemről meg ne is beszéljünk mert tegnap is olyanokat csinált azt hittem orvost kell hivni.Próbálj meg lefekvés elött inni egy pohár langyos tejet, hátha el tudsz aludni tőle.De szerintem rajtunk már csak a szülés segít.

Könnyű szülést kívánok neked.

36+2 km

2010. aug. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! sajnos ezzel nem tudunk mit tenni, sehogy se jó!

De a magnéziumot nem kéne már abbahagyni???????

Én úgy tudom azt az utolsó hónapban már nem lehet szedni!!

2010. aug. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és szintén könnyű szülést kívánok én is!


Nem tudom,igazából a dokim nem mondta h hagyjam abba.Miért nem lehet szedni az utolsó hónapban?

2010. aug. 31. 13:46
 8/8 anonim ***** válasza:

08:27 válaszoló vagyok.

A magnéziumot 36. héttől el kell hagyni, nem kell már szedned.Én 2 napja nem szedem.

Az orvostól kérdeztem meg én is, meddig kell.

2010. aug. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!