Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Semmi étvágyam terhesen....

Semmi étvágyam terhesen. Lehet baja a babónak?

Figyelt kérdés

7 hetes terhes vagyok és semmi, de semmi étvágyam az égvilágon. Nem kívánok rá semmi fura dologra és hányingerem, undorom sincs. De az étvágyam is elment. Eddig sem voltam nagy evő, de most aztán végképp alig tuszkolok le pár falatot. Ma eddig egy fél szelet kenyeret, meg pár falat penne carbonara-t ettem és dugig vagyok. Nem bírok többet enni, mert akkor meg már jönne a hányás/hányinger.

178cm és 56kg vagyok, tehát eléggé vékony.


2021. szept. 8. 12:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Terhesvitaminokat szedj,turmixot igyál. egyél amit tudsz ha keveseti s
2021. szept. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz.Meg fog jönni az étvágyad amikor szükség lesz rá,még csak 7 hetes.Most lett nem rég szívverése.

Valóban vitaminokat jó,ha szedsz az egy kis vízzel simán lemegy.

Magadba ne tuszkolj semmit,az rosszabb.Gyomor rontásod lesz és csak ki fogod hányni.


Nekem egy pár gyümi ment le az első hetekben csak azok is folyton vissza jöttek..

Fogytam,de már rendben vagyok.Második trimeszterre lettem jobban :)

2021. szept. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szenvedek ezzel én is, ha eszek kihanyom, étvágyam szinte nulla... A vitaminokat nyomom magamba ezerrel sok gyümölcslevet iszok és óránként pár falatot eszegetek, ami marad marad 🤷‍♀️8 hetes vagyok 3 kilót fogytam mióta szültem és én sem vagyok egy vastag nő. A védőnő szerint semmi pánik amíg nem száradok ki nincs gond.
2021. szept. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
63%
Így volt és van nálam is. Bár első terhességnél ennyire nem volt durva, mint most, de második trimeszterre visszajött az étvágyam, és bepótoltam mindent, egészséges, életerős a kisfiam. Most jobban szenvedek, semmit sem kívánok, minden kijön belőlem, de a lédús gyümölcsök jól esnek. Te is próbálj többször keveset enni,de ami fontos, igyál sokat, és terhesvitamint szedj. Kitartás, együttérzek (8.hét) hamarosan fordul a kocka, és egész nap enni fogsz 😁
2021. szept. 9. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ja, én 50 kiló vagyok, 165 cm, első terhességemet 52 kilóval kezdtem, szóval én sem vagyok egy nagydarab. (előző voltam)
2021. szept. 9. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
61%
13 vagyok, nem szülés óta fogytam hanem mióta terhes lettem 😂 bocsánat.
2021. szept. 9. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!