Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt aki egyedül maradt...

Van itt aki egyedül maradt terhesen és nem kívánt terhesség volt mégis megtartotta?

Figyelt kérdés

Hogy keszultetek fel az anyaságra?

Én terhes lettem és egyedül is vagyok, 9 hetes vagyok. Szeretném megtartani, de nem tudom ezt hogy dolgozzam fel, hogy nem sokára anya leszek, meg félek is nagyon, mi van ha nem leszek jó anya stb...


Mit csináltatok hasonló helyzetben?


2021. szept. 9. 08:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nővérem volt hasonló helyzetben (csak itt 2x visszament hozzá egy rövid időre az apa). Ha nincs melletted egy támogató család esélytelen, hogy menjen a dolog, nem csak anyagilag hanem lelkileg is szükséged lesz rájuk
2021. szept. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

24 évesen maradtam egyedül így.

Nekem mázlim volt, mert volt egy nővérem aki sokat segített. Hetente többször jött, tudtam néha pihenni. Nélküle nem ment volna.

2021. szept. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%

En 21 evesen maradtam egyedul 2 honapos terhesen, igaz en szakitottam nem a fiu hagyott el, visszakoltoztem anyukamhoz.

Meg se fordult a fejemben hogy elvetessem, boldogultam mindennel, anyukam segitsege boven eleg volt. Anyagilag is megvolt amennyi kellett. Es a baratnoim is segitettek.😊❤

2021. szept. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
69%
Ja most olvasom hogy "nem kivant terhesseg", az enyem nem az volt, csak picit elhamarkodott, de nem csinalnam igy se vissza:D
2021. szept. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos család nincs aki segítsen és így kétségbe vagyok esve, hogy egyedül ez így hogy fog menni nekem 😭
2021. szept. 9. 10:19
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
És barátok, bárki más?
2021. szept. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nincs család mögötted, akkor hogy akartok megêlni?
2021. szept. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Hát pont ez a problémám...
2021. szept. 9. 11:27
 9/25 A kérdező kommentje:
Barátok vannak, de azok nyilván nem fognak " eltartani" minket amíg nem tudok dolgozni.
2021. szept. 9. 11:28
 10/25 anonim ***** válasza:
93%
Biztos vagy benne, hogy ez jó ötlet? Én abszolút baba párti vagyok, alakuljon bárhogy is az élet, egy baba ajándék, ugyanakkor vannak ésszerű keretek és körülmények, amik ha nem adottak, nemes egyszerűen felelőtlenség bevállalni egy gyermeket. Szerintem gondold át ezt az egészet, teljesen egyedül, 0 anyagi és mentális támogatással ezt nem SZABAD végigcsinálni, gondolj a gyereked (nem is olyan távoli) jövőjére is!
2021. szept. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!