Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egész éjjel fent voltam...

Egész éjjel fent voltam annyira fent volt a savam ( kétszer majdnem meg is fulladtam tőle. Van valami hatásos módszert rá? Keksz és salvus víz nem segít ( 36+2km

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 07:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy nem a kérdésedre válaszolok, de engem is érdekelne, mert én is már majdnem megfulladok tőle, a torkomat már szétmarta. :( Semmi nem jött be eddig, sem a rennie, sem a salvus víz, sem a háztartási keksz, sem a gyömbéres keksz, szóval semmi. :( És még csak 24hetes vagyok...:(
2010. aug. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A Rennie-t szedhetik a kismamák is.
2010. aug. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát, akkor én szerencsés vagyok, mert nekem bevált a Rennie.Próbáld ki, hogy vacsorára már kevesebbet eszel, és órákkal a lefekvés előtt.Az a lényeg, hogy ne legyen nagyon tele a gyomrod.Napközben is inkább egyél 5-6-szor, de keveset.Ne terheld túl a gyomrod, mert szerencsétlent így is felnyomja a baba, kevesebb benne a hely:))Kerüld a fűszeres, sós ételeket, szénsavas üdítőket stb.Azt mondják, még az is hatásos, ha nem lapos a párna amin fekszel.Polcold fel a feji részt, így kevésbé tud feljönni.Ha nagyon elviselhetetlen, kérdezd meg az orvosod, vagy egy gyógyszerészt, hátha van valami ötletük.
2010. aug. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
miért nem szedsz rennie-t? Simán jó rá...
2010. aug. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ma vagyok 29 hetes:)

Ugyan ez a gondom:(

Megoldásként--ami segített:

-nyalogatom a citrmot

-később meg ahideg tej használ.

Elalvás előtt igyál egy pohár hideg tejet!

Én így 2 napja alszok már:)

2010. aug. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem a Peridot lúgos ásványvíz mindig segít.
2010. aug. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem a Bázikus por segített.Szerintem próbáld ki.Könnyű szülést!:-)
2010. aug. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem a rennie segít, de nem mindig. Én a picit próbálom meg arrébb tessékelni :) Ez is szokot segíteni, ha sikerrel járok! :)

29+6km

2010. aug. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat vettem renniet remélem segíteni fog mert nagyon rossz egész nap érzem:(
2010. aug. 31. 11:51
 10/11 anonim ***** válasza:

SZia!


Én is nagyon szenvedtem a gyomorégéstől a terhesség felétől. Nekem ami bevált (ha csak pár órára is, de már az is megváltás volt): Rennie, hideg tej vagy jégkrém vagy hideg joghurt.


Jó babavárást!

2010. aug. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!