Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van az, hogy nem tudok...

Miért van az, hogy nem tudok örülni?

Figyelt kérdés

Mikor pozit teszteltem, sirtam az örömtől, világgá akartam kürtölni. Folyamatos aggódás van bennem, félek hogy baja lesz a babának. Teljesen a béka segge alatt vagyok érzelmileg. Már lassacskán a 6.ik hetet töltöm,és nem tudok örülni.. folyamatos rosszullét.

Csak a hormonjaim szorakoznak velem? Valaki volt hasonló képp?


2021. szept. 9. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, dettó így vagyok, csak nekem még frissebb a hír. Igyekszem nyugodt és kiegyensúlyozott maradni, de nagyon nehéz, szinte egész nap csak ez jár a fejemben. :-)

Beleélni még nem nagyon merem magam, de végül is sok mindent úgy sem tudunk tenni, azon kívül, hogy vigyázunk magunkra.

Kitartás!

2021. szept. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne is mondd...

Én 8 hetesen lettem covidos, utána kiderült, hogy van egy rossz citológiám, műtöttek 15 hetesen... Nem tudok nem aggódni. De azt mondják, ez már mindig ilyen lesz :D

2021. szept. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14%
Hosszú lesz ez a terhesség 😬🙈
2021. szept. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

3.


Miért, melyik nem az?


Jó, aki 16 évesen esik teherbe a diszkó mögött és 6 hónapos, mire észreveszi, annak biztos nem az.

2021. szept. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hormonok. Első trimeszter. Változások.

Fogadd el h most ez van és hidd el és tudd hogy nem lesz mindig így. Egy gyermek mellett egy dolog biztos, mégpedig hogy minden változik. A hangulat, a kedv is. 6 hetesen én csak aludni tudtam volna. A szemem nem bírtam nyitva tartani az utcán. 16 hetesen meg álmatlanul forgolodtam. Egyik se én vagyok :)

2021. szept. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!