Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mibol gondoltatok hogy nagy...

Mibol gondoltatok hogy nagy babád lesz? (4 kg feletti)

Figyelt kérdés

Alig bírt már odabent mocorogni?

Fájdalmasan voltak a mozgása?

Doki mondta uh adatok alapján?

Előző babád is nagy volt?

Cukros voltál?

Hatalmas hasad volt?


2021. szept. 10. 03:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Az elsőnél nem gondoltam volna. Kényelmes volt maga a terhesség is. Szülés előtti napon 38. héten max 3.3 kg-ra saccolták uh-n. Végül 4100 grammal született. A második terhességemnél: nagyobb volt a hasam, az első baba is nagy volt, néha kellemetlen volt, ha mocorgott, és 40. héten született. Ő 3680 gramm volt.
2021. szept. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagy volt a hasam és az utolsó vizsgálatnál az orvos mondta is, hogy nagy babára készüljek. 4110 g lett.
2021. szept. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sógornőmnek mindig 2héttel nagyobb méreteket mondtak, nagy volt a pocakja is. 4200gos lett a baba
2021. szept. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagy volt a pocakom, de végig mondogatta a dokim, hogy nagy lesz a baba. A férjem 198 centi. :D Végül 4460 grammal és 59 centivel született császárral. Hozzáteszem, én 160 centi vagyok és 63 kilóval kezdtem a terhességet...
2021. szept. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy volt a hasam és kimondottan fájt a mozgása. 4070g lett, én meg amúgy pici vagyok.
2021. szept. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!