Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tavaly január óta nem voltam...

Tavaly január óta nem voltam kinn az utcán folyamatosan félek el sem bírom képzelni hogy ki menjek. Napi szinten rosszul vagyok azt gondolom soha nem lesz már normális életem. Szerintetek mit tegyek? Attól félek megbolondulok

Figyelt kérdés

2021. febr. 25. 11:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

Sajnos ez a vírus szinte mindent tönkretett. Én sem vagyok különb nálad, max. leviszem a szemetet, meg elmegyek fodrászhoz, mert azóta már tuti úgy néznék ki mint Tom Hanks a számkivetett című filmből.

Próbálj meg minél többet lent lenni, még sétálni sem kell, elég ha leülsz egy padra 10 percre. Ha lehet, hívd el a barátaidat magadhoz, beszélj velük, de a telefonhívás se rossz. Ahhoz, hogy kicsit jobban érezd mag, tenni is kell érte, ilyen az élet.

2021. febr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Szedd össze magad, és kérj segítséget a családodtól. Pszichológusra van szükséged.
2021. febr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Családom az nincs, tavaly előtt egy autó balesetben meghaltak.😔

Pszichológus és pszichiáter is járt hozzám több hónapig a pszichiáter csak gyógyszerekkel akart tömni a pszichológus meg szart nem ért.. Akiket pedig barátoknak hittem egy pillanat alatt előfordultak tőlem így csak egymagam vagyok

2021. febr. 25. 11:13
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Szedtél valamit? Ha igen akkor meddig?
2021. febr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Frontint és scippát írtak fel 1 napig szedtem aztán ügyeletre kerültem gyógyszer érzékeny vagyok ezek is bele tartoznak azok közé a gyógyszerek közé amiket nem birok.
2021. febr. 25. 12:21
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Velem is ugyanez van. Nekem poszttraumás stressz miatt. Egyszerűen rettegek kimozdulni. Tudom hogy csak az elmémben létezik, de akkor se tudok rajta uralkodni. Úgy érzem, hogy ez a vége. 😟
2021. febr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
és nincs más gyógyszer, amit szedhetnél?? nem kell örökre, csak amíg jobban vagy
2021. febr. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos egy ilyen sulyos eseten csak a gyógyszer vagy a csoda segíthet. Ki kéne próbálnod mást, vagy alacsonyabb dózisban megpróbalni a Scippát (ugye nem az egész szemet vetted be elsőre?) Első pár hétben normális ha rosszabbul van az ember. De külön is érdemes lenne a frontinnal próbalkozni, nagyon hatékony szer, nem hiszem hogy erre reagaltál rosszul. Persze azt nem lehet mindennap szedni, ezért kell antidepresszanst szedni. De egy napi rosszullét tőle még nem mentség az abbahagyásra.
2021. febr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
ilyen esetben miből tudsz megélni?
2021. febr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Mivel foglalkozol vagy mibol elsz?
2021. febr. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!