Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lehetek, attol, hogy...

Terhes lehetek, attol, hogy verezgetek?

Figyelt kérdés

Eloszor is,sose gondoltam, hogy sokak egyike leszek, aki ilyne kerdest ir ki:D

A szituáció a kovetkezo: 3 honapja probalkozunk babaval, de azt vettem eszre, hogy az elozo es a mostani menstruaciom mas, sokkal kevesebb a mennyisege es 3 napnal nem tart tovább. Most peldaul penteken jott meg, gorcsoltem is, ma mar semmi. Alapvetoen nekem egyebkent 4 napig rendes verzesem szokott lenni.

Az jutott ma eszembe, hogy hallani lehet olyanokat, hogy valaki terhes ugy, hogy kozben menstrual es ezert nem veszi észre sokaig.

Valakivel tortent ilyesmi?

Tesztelni holnap fogok, egyebkent en szinte biztos vagyok benne, hogy nem vagyok terhes. Ha negatív lesz, akkor el fogok menni orvoshoz, lehet ennek a verzes csokkenesnek egeszsegugyi oka van, ugyhogy inkabb kivizsgaltatom magam.


2021. szept. 12. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
mensid ha elmarad tesztelj,nőgyogyászodhoz beutalo
2021. szept. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%

Olyan lehet, hogy vérzel, de a méhnyálkahártya pont azon része nem válik le, ahova a magzat beágyazódott. Ez viszont nagyon ritka és a tesztnek ugyanúgy pozitívat kellene mutatnia.

A menstruációnk színe és mértéke nagyon sokmindentől függ. Pl. nekem is sokkal enyhébb lett és kevésbé élén piros, amikor elkezdtünk próbálkozni. Nem tudom mi az összefüggés.

2021. szept. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy teszt hamarabb válaszol.Amugy nem vagy terhes.
2021. szept. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ma reggel teszteltem, negativ, ahogy gondoltam. Mindenesetre elmegyek meglatogatni egy orvost, nehogy barmi baj legyen amiről nem tudok.

Köszi mindenkinek:)

2021. szept. 13. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!