Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség étvágytalanság?

Terhesség étvágytalanság?

Figyelt kérdés
Sziasztok 21.hetes kismami vagyok és eddig nagy étvágyam volt.Most egy hete viszont kb semmi.Ha van is főtt kaja,zöldség egyátalán nem kívánom csak a kenyér meg felvágott.A védőnő meg szolt,hogy sokat híztam kenyér helyett zöldséget egyek amibe igaza van mert hírtelen 4kgot híztam eddig.És tudom,hogy a zöldség lenne jó a babának de nem megy le egyszerűen.Aki volt hasonló helyzetben mi tévő volt?

2021. szept. 12. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tuszkoltam magamba semmit amit nem kívántam,sose hagytam hogy bármit is rám erőltessenek.

Úgyis kihányod,ha nem esik jól amit eszel..


Egyél azt ami lemegy,próbál mindig 1-1 falatot mellé csempészni (szendvicsbe pl egy-egy kis koktél paradicsom,vagy egy szeletke paprika,pár karika uborka,cékla az ebéd mellé amit meg is ennél..) aztán úgy is fogja erőltetni a szervezeted azt amire szükséged van,ha meg mégsem ott a sok terhes vitamin,multivitamin,D vitamin,és vas tabletta amit etetnek velünk napi szinten :D

2021. szept. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Femibiont szedek
2021. szept. 12. 16:33
 3/3 anonim ***** válasza:
várandos vitamin ellenére egyél amit nem hánysz ki
2021. szept. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!