Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szédülés, étvágytalanság,...

Szédülés, étvágytalanság, hányinger terhesség végén. Tapasztalt valaki hasonlót?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 35 hetes kismama vagyok, eddig teljesen problémamentes volt a terhességem, rosszullétek meg hasonló kellemetlen tünetek nélkül, de most napok óta szédelgek, hányingerem van, nincs étvágyam. Tapasztalt valaki hasonlót terhesség végén?

Vérnyomásom rendben van, nem vizesedek, vizeletem is rendben. Magzatmozgások szintén rendben vannak. Eddig akinek mondtam, mindenki a frontokra fogta a rosszulléteket, ezzel sajnos nem jutottam előbbre. Holnap megyek vérvételre, de már nagyon aggódom, nehogy valami gond legyen.



2021. jan. 21. 08:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem hinném hogy gond van. Ez már a vége. Én 37 hetes vagyok, de ugyanezeket érzem, plusz iszonyat fáradt vagyok, és csak aludnék. A bokám estére eltűnik. De ez teljesen normális.
2021. jan. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Első babás anyuka vagyok, gyakorlatilag bármitől és mindentől is beparázok :D Kitartást neked és könnyű szülést :)
2021. jan. 21. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!