Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg alatt kiujulo...

Terhesseg alatt kiujulo genitalis herpesz veszélyes a babara?

Figyelt kérdés
2021. szept. 12. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Hüvelyi úton úgy nem szülhetsz
2021. szept. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
es ha elmulik a szulesig? Most vagyok 10 hetes terhes es most jott ki. Nagyon félek hogy baja lesz a babamnak.
2021. szept. 12. 17:33
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne fossá
2021. szept. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de azt olvastam h magzatkarosodast okozhat😰
2021. szept. 12. 18:16
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Ha ezt olvastad, akkor minek teszel fel itt kérdést? Jobban megnyugtat, ha egy ismeretlen beírja ide, hogy nem veszélyes a babára? Miért nem a nőgyógyászod kérdezed?
2021. szept. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
A férjemnek volt a terhességem elején, akkor kérdeztem erről a nőgyógyászt. Azt mondta, ha rajtam is kijönne, ne aggódjak, a babának nem lesz baja, annyi, hogy ha szülésnél is még lenne, akkor nem szülhetek természetes úton.
2021. szept. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, de ha nem primer a fertőzés, hanem csak kiújult, akkor csak a szülés során fertőződhet a magzat, akkor is jóval kisebb eséllyel, mintha primer fertőzés lenne.

36. héttől szupresszív terápiát kell kapni, hogy szülés idejére ne jöjjön elő. Ha mégis előjön, akkor meg császár.

2021. szept. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!