Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Benneteket ugye nem utasait...

Benneteket ugye nem utasait el így a párotok, ferjetek?

Figyelt kérdés

Már a terhesség végén vagyok de kb 1 hónapja alig vagyunk együtt a férjemmel.

Pedig kértem hogy ne hanyagoljuk el egymást, mert aztán jön a 6 hét is...

KB a 35.hrttol heti 1 HA hozzamnyul és csináljuk is. Előtte még mindennap volt hogy napi 2.

Nyilván gondolom a pocak méret nem vonzó neki még maga a tudat hogy ott tényleg bent már egy "nagyranőtt" baba van bent.

De akkor is így teljesen elatavolodunk egymástól állandóan elutsit ha próbálkozok, majd holnap jeligével elkuld aludni. Egyáltalán nem talál vonzónak. És így persze tartok attól is hogy másképp intézi el magának ami számomra nagyon megalazo.

Most is 6 napja nem volt semmi és érdekes mód nem hiányzik neki?? Gyanús.

Nekem ő nagyon hiányzik de úgy látom én neki nem :( nagyon sokat sírok emiatt már.


2021. szept. 13. 03:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
Ettől még nem romlik meg a házasság, vagy ha igen, akkor nem volt más közös alapja. A férjem második terhesség alatt az első trimeszter után már így érzett, mert látta már egyszer, hogy egy emberke jött ki belőlem és újra van bent valaki. Neki ez a gondolat elég volt, hogy ne akarjon úgy közeledni. Mégis megvagyunk, noncs elhidegülés és a gyerekek nőnek szépen. Szülés után visszaáll minden. Az meg, hogy elintézi magának, sokkal jobb, mintha félrelépne. Nyugodj meg és a szülésre készülj most, ne lepedő akrobatikára.
2021. szept. 13. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
9%
Szeretőt tart. Érthető.
2021. szept. 13. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
65%
Nézd, azert az átlag férfinek nem épp izgató egy terhes nő.
2021. szept. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
68%
Nem kellene ebből ügyet csinálnod, főleg nem sírdogálni miatta. Engem az orvos eltiltott első pillanattól a szextől, mégsem volt ebből semmi probléma. Gondolom már szélted-hosszad egy, mindjárt szülsz, ennek kellene a legkisebb problémádnak lennie.
2021. szept. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
19%
Ha szeret ,ha igazán szeretne nem zavarná.A férjem az ellentéte!Állandóan szexelne..😁a volt férjem ilyen volt.Nem csak terhese,de sose akart szexelni.Ez egy férfitól furcsa.Én leváltottam.
2021. szept. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Irtam. Mi is eddig mindennap szexeltunk volt hogy napi 2x is. Olvasd el előbb mit írok le hosszabban utolsó.

És miért ne lenne problémám?

1. Azért mert ugyanúgy kívánom a szexet nem zárja azt ki hogy a szulesre ne gondolják, koncentráljak.

2.igenis hozzátartozó az életemhez a párom is tudja jól hogy nekem mennyire szükségem van rá, igenis attól még nő akarok lenni mert jön a baba.

2021. szept. 13. 06:48
 7/27 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező!


Ugyan próbáld már meg az ő oldaláról is nézni egy kicsit.

2021. szept. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
29%
Segitek 63/F
2021. szept. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
65%
Én vagyok idiota.🤣🤣🤣Itt hisztizel,ahelyett hogy a férjeddel beszélnél.Itt a baj nem kicsi.Ebből válás lesz az tuti!
2021. szept. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
85%

Megnyugodhatsz, eddig is verte a farkát, ha már ilyen szépen fejezed ki magad, nem most kezdte a gyakorlást.

Inkább örülnél, hogy nem máshoz megy.

Ha ennyire kiborít a gondolat, akkor csináld neki te kézzel, ennyi, azt biztosan nem utasítja el.

Mellesleg heti egy ebben az időszakban egyáltalán nem kevés.

2021. szept. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!