Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Benneteket ugye nem utasait...

Benneteket ugye nem utasait el így a párotok, ferjetek?

Figyelt kérdés

Már a terhesség végén vagyok de kb 1 hónapja alig vagyunk együtt a férjemmel.

Pedig kértem hogy ne hanyagoljuk el egymást, mert aztán jön a 6 hét is...

KB a 35.hrttol heti 1 HA hozzamnyul és csináljuk is. Előtte még mindennap volt hogy napi 2.

Nyilván gondolom a pocak méret nem vonzó neki még maga a tudat hogy ott tényleg bent már egy "nagyranőtt" baba van bent.

De akkor is így teljesen elatavolodunk egymástól állandóan elutsit ha próbálkozok, majd holnap jeligével elkuld aludni. Egyáltalán nem talál vonzónak. És így persze tartok attól is hogy másképp intézi el magának ami számomra nagyon megalazo.

Most is 6 napja nem volt semmi és érdekes mód nem hiányzik neki?? Gyanús.

Nekem ő nagyon hiányzik de úgy látom én neki nem :( nagyon sokat sírok emiatt már.


2021. szept. 13. 03:42
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
8%
Amugy nem lehetsz valami jo az ágyban,ha inkább kiveri.🙄Ezen nem gondolkodtál?
2021. szept. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
84%

Bakker, neked nagyon agyadra ment a terhesség. Nyugodj meg, minden férfi megoldja magának időnként. Mindegyik. Néha jól esik nekik simán csak a maguk örömével foglalkozni, a nő nélkül. Nincs ebben a világon semmi. A terhességed előtt is megtette, max nem osztotta meg veled ezt a tényt. Hogy ezen mit kell megsértődni, azt meg nem tudom érteni.

Mégegyszer, az atlag férfi nem aberrált, hogy egy terhes nőre izguljon fel. Ha a terhes partnerével szeretkezik, akkor nem a szex a lényeg neki, hanem az intimitás a szeretett nővel. De ezt se igényli mind. Ebből az épeszű nő nem csinál balhét és nem is sir miatta, hanem elfogadja.

Ha eltávolodik tőled, annak nem a szexuális élet hiánya lesz az oka, hanem a nyivákoló én,én,en természeted.

2021. szept. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
88%

Napi 1-2 terhesség alatt? Az igen. Nézd én a harmadik baba az várom és 8hetes terhes vagyok még csak de már mostanában csökkent heti 1-re....

Korábbi terhességnél kb a 28. Héttől hanyagoltuk mert először ő nem akarta már masodik babánál pedig nekem nem esett jól. Hogy magának intézi-e el... Hát figyelj aktus nélkül is meg lehet oldani a dolgokat.... Szerintem nincs ezzel baj.


Ez egy más helyzet sok férfi így gondolkozik. Nem téged nem kíván, hanem fura neki hogy ott a baba szerintem...

2021. szept. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
93%
Mi is sokat voltunk együtt előtte, aztán nekem elkezdett szex után keményedni a hasam. Nem esett jól. Én megpróbáltam, máshogy örömet okozni neki, ő pedig mondjuk masszírozott. Más módok is vannak hogy ebben az átmeneti időben is közel maradjunk egymáshoz. Abban meg nem értelek hogy mi megalázó, hogy magának csinálja. Hidd el akkor is csinálta, amikor sokat voltatok együtt.
2021. szept. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
56%

Hát gondolom emberfuggo is a dolog.

Az én ferjem napi 10x is szexelne, pedig óriási a hasam, de ha csak szóba jön a téma,(hát még ha hozzám is ér),áll mint a covek... Nem lehet lelőni. Tobbedik baba, terhesség előtt és után is igy volt mindig.

2021. szept. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
78%

Első terhességemnél, 2és fél éve kb a 4.hónapig szexeltünk. Utána MEGBESZÉLTÜK, hogy férjemnek nem megy, mert nől a pocakom, benne a fiunk, nem tud elvonatkoztatni. Nekem meg a testem változott, ilyen szempontból nem tudtam elfogadni. Szülés utan nem 6hét, 4hónap lett végül, mire újra tudtuk csinálni, addig, 4 hónapig véreztem. Tehát 8 azaz nyolc hónapig egymáshoz sem értünk. Hogy magához nyúlt-e?! Persze. Mint minden normális férfi, még szex mellett is, nálunk ez sosem volt tabu. Naív vagy, ha azt hiszed a te párod nem csinálja...

A házasságunk nem hogy rosszabb, kifejezetten jobb lett.


Most ismét terhes vagyok, 30.hétig szexeltünk aktívan, majd a 33.még 3x, heti 1x. Azóta ismét ő megoldja magának, én meg a hátam közepére se... mégsem romlott el semmi köztünk mert ismét MEG TUDTUK BESZÉLNI... nem majd holnap, vagy most nincs kedvem, vagy hasonlókkal terelni.


38hkm

2021. szept. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
85%
Tegyél friss elemet a vibrátorodba és kezdd el magadat szórakoztazni. Lehetőleg mellette, látványosan. Ha beszáll, tökjó. Ha meg nem, az az ő baja. 😉
2021. szept. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
14es igen biztos valamit rosszul csinálok ha eddig napi 2 volt. Gondolkozz már! Napi 2nel miért verne ki? Ti olvassátok azt is amit én írok?? Nagyon úgy fest hogy nem.
2021. szept. 13. 10:03
 19/27 A kérdező kommentje:
Nekünk is 3.baba amúgy.
2021. szept. 13. 10:03
 20/27 anonim ***** válasza:
54%
Napi 2 szex... krisztike te vagy az?! 🤣🤣🤣
2021. szept. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!