Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti úgy érzitek, hogy...

Anyukák! Ti úgy érzitek, hogy szülés után nem tart vonzónak benneteket a férjetek?

Figyelt kérdés

Gondolom többen olvastátok a szoptatásnál a kérdést, ahol a lánx azt irta, hogy ha szoptatja a babát, fél hogy a férje nem fogja vonzónak tartani. Ja és állitólag becsapjuk magunkat ha azt gondoljuk, hogy a megváltozott külsőnk miatt a férjünk nem hagy el minket egy csinosabb nőért.

Hát engem kicsit felháboritott. Gondolom mindenki ad magára szülés után is és mindenkinek fontos, hogy a férje csinosnak tartsa.


2009. ápr. 20. 15:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nem éreztem/érzem.2 babát szültem,van pár terhességi csíkom,de nem okoz problémát.Nem maradt rajtam felesleg,és nagyon jól érzem magam a bőrömben.És lehet,h ez önbizalom kérdése is,de én biztos vagyok benne,h az én férjem nem fog elhagyni,mert imád minket.Igen,én is adok magamra(körmös,fodrász,szoli,torna).Ez is fontos,de ennél vannak sokkal fontosabb dolgok is.Ha a kedves férjnek gondot okoz,h a bab szoptatásától már nem tökéletes a felesége,ott sokkal komolyabb problémák vannak...
2009. ápr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%

szia!


Ez nagyban függ azért egy férfi hozzáállásától is!!!!! nem viccelek , de van aki tréfát űzött a felesége terheségéből , majd a szülés utáni időszakból és "kis bálnámnak" ,"elefántomnak" becézte , mert az milyen hecces dolog , az asszonyka meg sírt éjjelenként és el is hitte! Fogyózott eszeveszetten , de közben ennie is kellett a tejcsi miatt...a férfiak is hozzájárulnak ám a nők önképéhez!

Én terhes vagyok , próbálok adni magamra . A férjem jó ember , szereti látni ha szép ruciban vagyok , vagy frissen nézek ki. De ez nem megy mindig, Van hogy fáradtabb vagyok, és nem tudok úgy a topon lenni. Igen , alapesetben egy nő legyen igényes, de ez nem "életcél" , főleg két büfiztetés, ételcsinálás , altatás között!


1 kismami

2009. ápr. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%

Nem vagy ezzel egyedül,engem is felháborítanak az ennyire ostoba nők.Aki attól fél,hogy a külseje miatt fogja elhagyni a férje,annak úgy kell.Miért olyan emberhez ment feleségül akinek ennyire csak a külsőségek számítanak.Ha elhagyna a férjem egy másik nőért nem tartanám vissza,menjen csak.

Normális férfinak nem a derék és mellméretek számítanak.Lehet bárki csinos ápolt akkor is,ha nem 45kg,és nem feszes már annyira a melle.Aki meg azért nem szoptatja a gyerekét mert a mellét félti...hát le sem írom az ilyen libákról mi a véleményem.Láttam ma itt egy ilyen kérdést,de minek neki a gyerek?Na mindegy,az ilyen menjen a plázákba páváskodni ne gyereket családot akarjon.

Engem a férjem a 3-ik szülésem óta is csinosnak kívánatosnak tart.Pedig amióta mi együtt vagyunk voltam már 55kg is,meg 85 is,többször is.Ha ez probléma lenne neki nagyon szomorú lennék.És nem miatta fogyózom,hanem magam miatt,neki így is tetszem,és ki is mutatja.

Ilyenkor esik kétségbe az,aki látszat kapcsolatban él.

2009. ápr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Persze, de ez attól is függ ki milyen anyagi helyzetben van. Nem mindenki engedheti meg a szoli, torna, fodrász, kozmetikus stb. Én pl. itthon összefogott hajjal vagyok, mert a pici állandóan tépi a hajam és akármilyen a frizum, össze kell fogni. A körmöm meg inkább hagyjuk...Mindig mackóban vagyok, mert az kényelmes és egy 10,5 kilós, fogzós, nyűgös babát cipelni, mert semmi se jó...Nem mindig tudunk, mi nők a legtökéletesebben kinézni, de ha ezt egy férj nem érti meg, akkor ott már igen nagy gondok vannak. Nálunk kevesebb az együttlét, de azért van. És tudom, hogy nem a kinézetem miatt...Maradt rajtam kb. 6 kiló, a mellem se a régi, de azért szeretjük egymást.

Egy 7 és fél hós babó anyukája.

2009. ápr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Engem is úgy szeret a férjem ahogy vagyok. Pedig terhesség alatt elrepedezett a bőröm, és eléggé kiszélesedett a csipőm. De szerintem nem hagyna el egy csinosabb nőért, ha meg mégis, akkor én is azt mondom, hogy mejen, mert ott már más baj is van.

Mi sem élünk nagylábon és én sem úgy nézek ki mindig, mint aki egy magazinból lépett elő. Szerintem nem minden pénz kérdése, mert én itthon is tudok tornázni, sőt gyantázni is, és mégsok mást, hogy ne úgy nézzek ki mint akit most rágtak meg és köptek ki.

Na és hogy azért ne szoptassam a babát, mert csúnya lesz a mellem? Meg sem fordut a fejemben. Hát komolyan. Totál kiakadtam.

2009. ápr. 20. 15:32
 6/26 anonim ***** válasza:
26%
Kedves 15:17-es hozzászóló! Én vagyok az aki "a mellét félti" és nem kéne így lehordanod, el kellett volna olvasnod a kérdés további részét is de gondolom nem tetted. Ha akarsz írj oda, és elnézést kérek a kérdezőtől hogy belerondítottam a válaszaiba, de nem bírtam megállni hogy ne reagáljak a sértegetésemre amit kikérek magamnak!
2009. ápr. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%
Én úgy éreztem, igen, de aztán kiderült, hogy nem :)
2009. ápr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 15.33-as mellét féltő nő!Látszik,h még nem voltál/vagy kismama/szülő,mert aki ebben a cipőben jár az a legfontosabb,h mi lesz a cicijével...most olvastam el a válaszokat és kommentjeidet,és elég provokatív.Nekem 2 babám van,szoptattam is őket,a cicimmel mégis elégedett vagyok.Ja,a férjem is!!És ha vkinek ilyen dolgok megfordulnak a fejében(pláne terhesség előtt)ott vmi nem stimmel a kapcsolatában.SZERINTEM!!!Ettől független persze azt és úgy csinálod,ahogy akarod,de ne lepődj meg,h szinte mindenki megrökönyödött a kérdéseden.Talán várjatok még pár évet a babával,lehet,h még nem állsz készen az anyaságra,és az ezzel járó változásokra.
2009. ápr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Helyesen:nem az a legfontosabb...
2009. ápr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
60%
Csak hogy tudd, egy nyolc hónapos kisfiú anyukája vagyok és ha figyelmesen olvastál volna akkor ezt tudnád. Úgy látszik már az is baj ha egy anyuka nem igénytelen magára és gondol arra hogy csinos legyen nyáron a strandon vagy az utcán. Tudom hogy nem a mellen múlik, de annyira látványosan lecsökkent a mérete, hogy csak mellbimbóm van és olyan mintha leamputálták volna a cicimet. Egyébként értelmes 30 éves nő vagyok, nem 20 éves liba. Imádom a babámat és még szeretnék is szülni még egy picit és nem a mellemet fogom félteni, mint ahogy most sem ezt tettem, de úgy látszik nem te vagy az az ember aki empátiát fog érezni irántam. Neked szülés után biztosan tökéletes az alakod és kicsit sem érzed magad másként ugye? Miért baj az ha én nem azt írom hogy de nagy maradt a hasam vagy a combom, az ugyanolyan pipiskedés nem? Légyszíves ne írj más nevében olyat hogy megrökönyödnek rajtam, mert még az én kérdésemre rajtad kívül más nem írt negatívumot, csak te!
2009. ápr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!