Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt sűrű vizelési...

Terhesség alatt sűrű vizelési inger?

Figyelt kérdés

32 hetes vagyok és ez az első terhességem. Orvoshoz nem szeretnék futkározni minden egyes "problémmámmal" mert sokszor így is csak vaklárma volt. Persze jó meggyőzödni róla, hogy nincsen baj.

A lényeg, hogy az természetes, hogy kb 1 óránként járok pisilni? És jobb oldalon nagy nyomást érzek vese tájékon és a hugyhólyagom fele. Kisé zavaró főleg, ha elindulok valahova. Nevetni is alig merek, nehogy baj történjen. Vagy ha a babó elkezd ficánkolodni egy nagyon rugásra szinte majd bepisilek. Ez természetes?


2021. szept. 13. 05:34
 1/5 anonim válasza:
Szia! Igen, ez teljesen természetes, főleg a 32. héten, ahogyan nő a magzat, egyre több hely kell neki, így nyomni fogja a hólyagod ami miatt vizelési ingert fog kelteni. Ne aggódj, tényleg minden rendben van ezzel, de ha nagyon aggódsz hívd fel például háziorvosod.
2021. szept. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet meglátogtom a háziorvosom, mivel nem rég volt egy vesetágulatom, ami nagy fájdalommak és lázzal járt. Antibiotukomt kaptam rá.
2021. szept. 13. 06:44
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
normális baba hoylagodat rugdosa vagy azon fekszik normálsi vizelési inger
2021. szept. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nálam általába mindig a hólyagomon van pedig csak a 19.hétbe vagyok :D

nem győzök futni wc-re,pedig tudom hogy csak az inger van.

2021. szept. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És a pisilés ettől lehet fájdalmas is? Szinte olyan érzés mintha szétrobbanna a hugyhólyagom.
2021. szept. 13. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!