Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítstek 🥺 anyukák, Leendő...

Segítstek 🥺 anyukák, Leendő anyukák... Mit tegyek H ne aggódjak annyit??? 12 hkm

Figyelt kérdés

Tavaly volt egy vetelesem...8 hétben ,nem éreztem semmit . nagyon sok kismama van-volt körülöttem akik sajnos elveteltek akár korán,akár a 16. Hétben ... És én a 24 órából 24 órát aggódom ...vettünk azt a szivhangfigyelot , párom nem engedi minden nap használni ...de komolyan mondom minden órában meghallgatnam van e szivhangja...kikeszulok ettől a feszültségtöl, hogy nem tudok boldog lenni ,nem tudok másra gondolni , hiába foglalom el magam bármivel akkor is ezen jár az agyam, H minden rendben lehet e odabent ...

Abban bizok ha megmozdul majd a baba talan akkor picit nyugodtabb leszek mert naponta párszor fogom érezni .... Erre a stresszre van orvosság ???? Mit tegyek ??? Ma hajnali fél 5kor is felébredtem ,elkapott a félelem ,a pánik muszáj volt meghallgatnom... Páromat is kikeszitem miatta ...azon sírtam hajnalban H miért nem tudom élvezni a terhességet ,miért kell ennyire aggódnom.... 😭 Köszönöm



2021. szept. 13. 12:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Pszichológus most. Hidd el segíteni fog, de minél később keresed fel annál nehezebb lesz. Tapasztalat. Én ugyan máson szorongtam, de a végére álom nyugodt terhességem lett. Pedig az elején borzalmas volt. Kitartás! Ne szégyellj segítséget kérni!
2021. szept. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%
Ehhez már pszichológus kellene, nagyon nem normális, amit csinálsz.
2021. szept. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%
Keress fel szakembert, de komolyan. Meg fogod keseríteni mindenki életét. Sajátod, férjedét és a kicsiét. Ugyanis ha megszületik ugyanezt fogod csinálni. Keress pszichológust vagy coach-öt, aki ezzel foglalkozik. A babád önbizalom hiányos ember lesz, mert már most nem bízol benne, hogy veled marad és minden rendben lesz.
2021. szept. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is elvetéltem a fiam előtt, de csak akkor izgultam ha görcsöltem valamiért. 25.hét után megnyugodtam, úgy voltam vele akkor már van esélye ha megszületik,40+3 nál indították.
2021. szept. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%

Nem ilyen szinten, de én is túlságosan aggódtam. Csatlakozom a többiekhez, keress fel pszichológust, mert meg fogsz zakkanni. Én is az első mozgásokat vártam, de utána azon stresszeltem hogy mozog-e. Amikor megszületett akkor a bölcsőhalálon. Akkor rendbe tettem magam önerőből és már abbahagytam a hülyeséget.


Mindig van miért aggódni.

2021. szept. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, ha sokat rágódsz, meg idegeskedsz, az nem tesz jót a babának sem.

A pszichológust javasolnám én is, minél előbb.

Ne aggódj, minden oké lesz 😉

2021. szept. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm igyekszem akkor minél előbb szakemberhez fordulni !!! És remélem minden megoldódik!!! Köszönöm mégegyszer
2021. szept. 13. 13:05
 8/22 anonim ***** válasza:
63%
Nézd ha elvetélsz annak van, beteg a magzat stb. A stresszelésnek meg nincs értelme.csatlakozz kismama csoportokba az megnyugtat.
2021. szept. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
50%
Egyszerűen csak hajítsd ki vagy add el azt a szívhangfigyelőt! Nagyon beteges amit csinálsz. Kicsit lazulj le és bízz magadban, a természetben. Tudom, hogy stresszes vagy. Én is az voltam...én is vesztettem el gyereket szülés után pár nappal szóval tudom mit érzel de ha stresszelsz, ha nyugodt vagy akkor is történhet bármi.
2021. szept. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
63%
Ne haragudjatok, tudom hogy segíteni akartok, de egy szorongó terápiára szoruló embernek gyilkos szavak azok, hogy a stressz árt a babának és lazulj le. Nem lehet lelazulni ez nem döntés kérdése. 2021-ben nem ciki a pszichológus, sőt véleményem szerint mindenkinek szüksége lenne rá, mert lehet most épp nincs bajod de lesz az életedben olyan periódus amikor beüt. Nekem és sokaknak ez a terhesség volt.
2021. szept. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!