Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek fejvegu fekvésben van...

Akinek fejvegu fekvésben van a babája kérdezhetnék tőle?

Figyelt kérdés

Ha a hatadon fekszel akkor gondolom hasad bal vagy jobb oldalán kitudod tapintani a hátat. Ez eddig okes. De az átellenes oldalt és ki tudsz tapintani valamit vagy nektek ott nincs semmi?

Én érzek ott is nagy puklit de akkor az mégis milye?


2021. szept. 13. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
hányadik baba neked,mennyi idős kismama vagy? csak tippelni lehet,hogy babának milyen hol van,mit érzel
2021. szept. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

3.

38 het

2021. szept. 13. 14:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a baba magzatpózban fekszik, érezheted a lábait,térdeit, kezeit maga előtt.
2021. szept. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm 2.
2021. szept. 13. 14:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a lábàt teljeswn ki lehetett tapintani, a talpát


Amikor megszületett mpndtam is, higy tuti ki van kopva, annyit nyomogatta kifele.. és tényleg ki volt..

Nagy lefoszlott felület volt a sarkánál

2021. szept. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem jobb oldalon van a háta és bal oldalon csak akkor érezni a lábát, mikor odadugja,kitolja.
2021. szept. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet velem van a baj, kétszer szültem már de soha nem tudtam hogy épp mi hol van, soha nem tudtam testrészeket tapintani. Jó nagy hasam volt és annyi...
2021. szept. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!