Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azoktól kérdezhetnék, akik...

Azoktól kérdezhetnék, akik már szültek, vagy hamarosan szülni fognak?

Figyelt kérdés
Tegnapra nem vártam,van is egy pozitív tesztem.Ami aggaszt,hogy görcsölget a hasam.Tudom ez előfordul,de úgy mind akinek keményedik a hasa és azt feszítés és görcs kíséri.(szültem már,keményedett is a hasam,de nem a legelején)Szerintetek anyukák?Ti hogy tapasztaltátok?
2016. márc. 25. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! A harmadikkal vagyok várandós, igen, volt ilyen nekem is, szedtem rá magnéziumot és jót tett, illetve a pihenés. Növöget a méhed. Pihenés és mg, szerintem ne aggódj. Boldog babavárást kívánok!:)
2016. márc. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En eddig 3x voltam terhes es mindegyik ezzel kezdodott, altalaban egybol a pozitiv teszt utan. Viszont nalam nem tartott sokaig, csak egy-ket hetig, majd megszunt es kesobb kezdodott a rendes kemenyedes.

Emlekszem, hogy az elso babaval nagyon megijedtem, mert pozitivat teszteltem, akkor meg nem ereztem semmit. Kovetkezo este a ferjem elment dolgozni, en pedig ugy elkezdtem gorcsolni, hogy azt hittem mindjart megjon megis a mensim. Nagyon nem tudtam hoga trnni a dolgot, mert mensi idejen en nem igazan gorcsolok.

De masnap az orvost felhivtam es megnyugtatott, hogy ez igy normalis, amig nem verzek, illetve nem eros, szuro, nyilalo fajdalmat erzek, addig nem kell miatta aggodni.

2016. márc. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem görcsöltem,viszont már rengetegszer olvastam,hogy normális. Gratulálok:)
2016. márc. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egész terhességem alatt görcsölgetett a hasam 31 hetes korom után rendszeresen jóslófájásaim voltak és 39+5 hetesen szültem.
2016. márc. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez bármi lehet. Nekem mindkét terhességemnél volt görcsölgetés, az egyiknél elvetéltem, a másiknál természetes tünet volt.


magnéziumot nyugodtan szedhetsz! egyelőre még csak magne b6-ot,aztán majd később magnosolvot, ha megmarad a fájdalom.

2016. márc. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!