Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A védőnő miért kérdezhette,...

A védőnő miért kérdezhette, hogy mi a barátom foglalkozása és milyen cégnél dolgozik?

Figyelt kérdés
Most jártam először nála és meglepett ez a kérdés? Ebből levonnak valamilyen következtetést?

2018. jún. 22. 10:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

statisztika

A környezettanulmány része.

2018. jún. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Nekünk az anyakönyvvezető is megkérdezte ezt tőlünk mikor mentünk bejelentkezni házasságkötésre. Ez szerintem is csak statisztika, nem azért kérdezte mert érdekelné. Ki van neki adva mint a pénztárosoknak a "van a törzsvásárlói kártyája?"
2018. jún. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Anyakönyvvezető és a védőnő is megkérdezte. Mindketten mondták, hogy csak a KSH-nak kell, de nem kötelező rá válaszolnunk. Az én foglalkozásom pl. bekerült a kiskönyvbe is.
2018. jún. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
21%
Kíváncsi volt, hogy milyen körülmények között él a baba.
2018. jún. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
7%
Lehet hogy ez hülyeség de esetleg lehet hogy ismerős voltál neki és eszébe jutott hogy nem e a barátod miatt vagy neki ismerős.De csatlakozok az előttem levőhöz.
2018. jún. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Mikor először mentem hozzá tőlem is megkérdezte mindkettőnk munkahelyének nevét, címét, mi a foglalkozasunk és egyéb kérdéseket. Láttam mikor tölti ki a lapot. Nem ő találta ki és nem kíváncsiságból. 28 N
2018. jún. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
hát, nekem mindhárom gyereknél be kellett írni a foglalkozást és a munkahelyet a terhességi kiskönyvbe
2018. jún. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Mindenkitől megkérdezik.
2018. jún. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

Miért lepett meg a kérdés? Neki az a dolga, hogy felmérje a terepet, hogy a baba hova érkezik. Persze leellenőrizni nem tudja, hogy apuka tényleg dolgozni jár-e, vagy csak bemondtak valamit, miközben már fél éve munkanélküli és eszébe sincs dolgozni, miközben anyuka gürizik terhesen is, mert van ilyen.

Csak nem értem, hogy miért kell meglepődni. Ez olyan, mintha a nőgyógyász megkérdezi, hogy mennyire élsz szexuális életet (mert a vizsgálat és gyógyszerek beállítása miatt fontos), erre az alany visszakérdezne, hogy miért is érdekli és mi köze hozzá.


Tőlem is megkérdezték, meg még mást is és nem lepődtem meg, ha belegondolsz, tök logikus a kérdés.

2018. jún. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%

Környezettanulmány... Fel is kell vezetnie a kartonra..


Ki is fog menni szemlére, ahova a baba érkezik.

Ha hazamentek a babával utána ő is és a gyerekorvos is ki fog menni

2018. jún. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!