Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hisztiroham, a borotválkozás...

Hisztiroham, a borotválkozás miatt?

Figyelt kérdés

Már tükörből sem látom magam rendesen, 34 hetesek vagyunk. Ugy felhuztam magam, legszivesebben félbe hagytam volna az egészet...:'(! Negyed órát bömbőltem, mert már erre is képtelen vgayok!

Gondoltam dokihoz megyek csak megkéne csinálni, de legközelebb nem fogok vele szenvedni...!


2010. aug. 31. 12:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Relax :)

A dokinak mindegy milyen, csináld meg, ahogy sikerül, aztán kész. Szerintem nekem is mindig ott marad a fele, de nem érdekel. Ha annyira precíz szeretnél lenni, kérd meg a párodat, hogy csinálja meg, vagy tartsa a tükröt.

2010. aug. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg,a doktorod nem eloszor fog "olyat" latni,es nem fog kinevetni,ez tuti.Nekem parom besegit neha,szivesen megcsinalja, legalabbis a bikinivonalat,ha megkerem ra.Probald ki te is :

Amugy en is benanak erzem magam,es idetlennek emiatt,de nem tehetunk mi rola,a doki pedig biztosan nem teszi szova

Szinten

34 hetes!

2010. aug. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én tükörrel ill. emlékezetből csináltam, na meg kitapogattam, hogy maradt-e valahol sok. Hogy maradt-e pár szál, az meg nem érdekelt, én már attól is jól éreztem maga, hogy a nagyja nincs ott. Egyébként meg úgy voltam vele, hogy van nálam rosszabb is. Egy ismerősöm még a lábát sem borotválta (már szinte be lehetett volna fonni...). Szerintem a dokik láttak már ilyet és nem érdekli őket. Ha nem megy, akkor se görcsölj ezen, a lényeg, hogy mikor vizsgál ne arra gondolj, hogy ő most mit szól ehhez.
2010. aug. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én még csak 26 hetes vagyok, de már most se látom egy ideje mit csinálok! Engem is idegesít, de szerintem a dokik nem foglalkoznak vele!
2010. aug. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én az első(egy hete volt, a 33. héten) hasonló kirohanásom után szóltam a férjemnek, hogy nem lettem hanyag, csak "növesztek" mert én többször ezt nem csinálom végig, már alig kaptam levegőt, melegem lett...:) Úgyhogy bejelentkeztem a kozmetikusomhoz, egy életem- egy halálom. Remélem bejön az "ütemterv" és szülés előtt még belefér egy és akkor a szülésznőnek sem lesz velem dolga:).

2010. aug. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem a férjem csinálta már 26 hetes korom óta.
2010. aug. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

esetleg kérd meg a párod hogy segítsen.nekem ő szokta,mert sehogy nem sikerült.egyébként meg a dokinak teljesen mindegy hogy frissen borotváltan vagy szőrösen mész.látott már ő elég sok mindent.

könnyű szülést

2010. aug. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi csajok a vigasztaló szavakat! Már sikerült lenyugodnom...:)

Az a baj hogy nincs mindig közelben a párom, meg neki sincs mindig kedve hozzá... Még sokszor ahhoz sem hogy ő megborotválkozzon nem hogy engem megborotváljon:)!

Amugy már egyszer-kétszer segitett, de mikor legközelebb kértem, "ENgem nem zavar, ha szőrös vagy..." kijelentésével rájöttem, hogy lehet többet nem fog:)!


Minden jót nektek, és könnyű szülést:)!

2010. aug. 31. 13:01
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha már én sem tudom magam borotválni, a páromat fogom megkérni, nem érdekel, ha ellenkezik, megcsinálja és kész:) Én nem is az orvos miatt csinálom, mert nem érdekel, látott már ilyet, hanem, ha nő, nagyon elkezd zavarni. De csak az orvos miatt ne érdekeljen:) A szüléskor meg úgyis leborotválnak a kórházban.
2010. aug. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A dokh ne izgasson, gondolom a párodat sem érdekli milyen vagy lent- ha meg érdekli csinálja meg ő :D Nekem is a párom csinálja amikor rám jön a hoppáré. De az uccsó pár héten mindenképpen vedd rá, mert legalábbis nálunk a nővérek szárazon borotválnak-jujj
2010. aug. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!