Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A doki látja ha távozik a...

A doki látja ha távozik a nyák dugó?

Figyelt kérdés
26hetes kismama vagyok előbb voltam wc és amúgy is van folyásom (fehér, átlátszó, sárga), de most észre vettem egy hosszúkás átlátszó valamit a wc papíron!Igazság szerint volt már ilyen, de pici darabok és többször is voltam dokinál és mindig minden ok volt, de ettől ma megijedtem, délután megyek orvoshoz ha netán baj van Ő látja ugye? Nagyon félek! Köszönöm 🙏
2021. szept. 14. 10:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha baj van látja persze, de azért mond el neki mit tapasztaltál. Jobban megvizsgál ha rendellenesnek találja.
2021. szept. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Szólj neki, látja ha nyílik a méhszáj. De ne izguld túl, én ebben a terhességi korban már mindent beleláttam a magzatvíz folyástól kezdve nyákdugóig mindent. Aztán a szülőszobán kellett burkolt repeszteni.
2021. szept. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Milyen színű volt, mekkora és milyen állagú? Szerintem még nem a nyákdugód lehetett
2021. szept. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát ilyen vékony csík fehéres folyás benne ez az átlátszó csík volt,de amúgy csak reggel van mindig folyásom egész nap semmi, volt már ilyen de az picikék voltak akkor is orvos előtt történt nem látott semmit se! Nagyon félek és aggódom 😔
2021. szept. 14. 10:53
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A nyakdugo hatalmas és véres, ha megnyugtat keress róla képet googlen, egy kis csík nem az
2021. szept. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, az nem a nyákdugó volt. Terhesség alatt normális a bővebb folyás, nem jelent gondot. A nyákdugó nagyobb darab, nem csík alakú, hanem tényleg, mint egy dugó és egyben marad, elég hosszan el lehet nyújtani, hogy szakadjon, egyáltalán nem krémes, mint a folyás. Lehet barnás, pirosas, nekem pl zöldes színe volt, amikor távozott egy része, de semmiképp nem fehér vagy átlátszó.
2021. szept. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Istenem csak legyen igazatok🙏 tiszta paramami vagyok, de első baba és volt már 4vesztésem! De 15.45re megyek dokihoz azért megirom mi volt ha szeretnétek! ❤️
2021. szept. 14. 11:25
 8/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom baba elvesztéseket,részvétem
2021. szept. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mit mondott az orvos?
2021. szept. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Most értem haza, zárt méhszáj, 3000érték,baba jól van ultrahang is oké kaptam kúpot a folyásra! Irtó ideges voltam, remélem tényleg minden rendben lessz 🙏 köszi, hogy érdeklődtél ❤️
2021. szept. 14. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!