Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes terhes vagyok állandó...

32 hetes terhes vagyok állandó fejfájással küzdök tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Előző babámat elvesztettem és ezért pánikbeteg lettem de csak vitaminokat szedtem azóta sűrűn fáj a fejem nem erősen. Terhességem jele volt hogy két-három hétig semmi fejfájás majd ismét kisebb nagyobb szünetekkel. Orvos védőnő szerint időjárás plusz stressz mert eddig vérnyomás meg vérképek rendben. Lehetséges hogy az időjárástól is kínlódok jobban?Ha valaki járt hasonló cipőben kérem ossza meg velem.
2010. aug. 31. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:
22 hetes km vagyok és migrénes, de hát elötte is az voltam. Vannak homeopátiás fejfájáscsillapítók, én belladonna atropa 9 ch-t használok. Amúgy a fejfájás sokszor terhességi panasz, meg hát elég zizis az idő. Boldog babavárást
2010. aug. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is így vagyok. előtte is migrénes voltam, de most 2-3 naponta előjön és eltart 12-18 órákig. ha nagyon nem bírom, beveszek egy algopyrint, pedig nagyon nem akartam, de muszáj, mert már annyira hasogat, hogy a migrén miatt hányok.
2010. aug. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!