Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetesen kontrakciók, nem...

15 hetesen kontrakciók, nem lett probléma belőle?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam a nőgyógyaszomnál és jelezte hogy az uh-n, kontrakciokat (méhösszehúzódásokat) lát.Én ebből semmit nem éreztem.Nem mondta hogy nagy gond lenne, csak hogy pihenjek többet,meg legyen maximum adag a magnézium.Egyvkicsit megijedtem.Volt másbis ilyen helyzetben?Mi lett a vége? 3. terhességem.
2021. szept. 17. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is 3.baba

17 hetesen éreztem először. Főleg amikor kocsiban ülök. 19 hetesen mentem uh-ra. Nekem is mondta a doki, hogy látja a mehtevekenyseget.

Zárt a mehszajam, de azóta is sokat kemenyedek. 27 hetes vagyok. Azóta nem nézték mi a helyzet. Nekem annyi a bajom, hogyha 1 helyett 2 magneziumot veszek be, akkor megy a hasam..

2021. szept. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Második babával már a 12.heten keményedett a hasam egyértelműen kivehető volt háton fekve a méhem pedig állva nem látszott a hasam még. 30.hettol nyilt a mehszajam, de a 39.hetig bírtam, addigra már 3.5 ujjnyira nyilt. Nem emelhettem és sok sok magnézium

Most én is a harmadik babát várom még csak 8 hetes terhes vagyok de előre félek mi lesz...

2021. szept. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Azért is ijedtem meg,mert az első kettővel nem volt egyetlenegy keményedésem sem.Mondjuk most (tegnap sem éreztem) érzek, nagyon meglepett amit a doki mondott.A középső mégcsak másfél éves nem tudom hogy fogom megoldani hogy ne emelgessem, illetve feküdni, pihenni sem tudok mellette hiszen itthon van velem.Nagyon érdekes lesz végigcsinálni ezt.
2021. szept. 17. 11:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 5 éves a középső 18,5 kg. Visszább fogtam magam. De meg mindig felveszem néha. 1-es voltam :)
2021. szept. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!