Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem múló nátha ellen kinek mi...

Lyoni kérdése:

Nem múló nátha ellen kinek mi használt terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Tegnap a torkom is elkezdett fájni
2021. szept. 19. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Herbal swiss hot drink
2021. szept. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a herbal swiss-t adták a gyógyszertárban, van szopogató tablettája is, az is nagyon jó és még finomnak is mondható.
2021. szept. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

De a megfázás nem art a magzatnak igaz? Akkor sem ha régóta van?

2021. szept. 19. 11:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt inkább kérdezd meg a nőgyógyászodtól vagy háziorvostól. Ha láz is van vagy sokat köhögsz, tüsszögsz, gyulladás van a szervezetedben az nem jó, érdemes inkább tényleg az orvossal megbeszélni.
2021. szept. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt olvastam az interneten és ezt az orvosom is megerősítette, hogy a magzat a legtöbb esetben nem érzi meg a pocakban az anyuka betegségét, szóval ha te rosszul is vagy, ő teljesen elvan odabent. Ami fontos, hogy a láz lehet veszélyes rá, azt mindenképp csökkenteni kell, ha esetleg fellép, de a nátha nem okoz problémát. Én most jöttem ki belőle pont.
2021. szept. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is most vagyok benne, de talán már kifelé jövök. Hosszabban tart mint szokott. Nekem sajnos semmi se használt, se teák, se herbal swiss,pedig sokan ajánlották. Engem nem terhesen a neocitran mindig helyre hozott de ugye azt most nem lehet. A patikus mondta hogy algopiryn lehet láz esetén, a láz pl többet árt a magzatnak mintha nem vennék be gyogyszert rá állítólag. De nekem nem volt lázam amúgy. Ami még nehéz, hogy orrspray bol is mindenki a tengervizeset meri csak ajanlani, de én most két éjszaka kénytelen voltam normál orrspryat használni máskülönben levegőt se kaptam volna...
2021. szept. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!