Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet tenni terhességi...

Mit lehet tenni terhességi hányinger ellen?

Figyelt kérdés

6+5-ben vagyok, szóval még az elején és első terhesség.

Köszönöm a válaszokat!


2021. szept. 20. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az Antimetil tabletta vált be.
2021. szept. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hánytam viszont emelyegtem 15 - 16 hétig kB.

Egy megoldás volt: állandóan enni. Mert ha éhes voltam akkor voltam a legrosszabbul. Pontosabban éhséget nem éreztem, csak rosszullétet. Viszont semmit sem kívántam, de állandóan ettem valamit hogy ne érezzem az émelygést. Elég hülye helyzet volt. Szagoktól is rosszul voltam.

Gyömbérrel próbálkoztam illetve a kolával. Valamit keveset segítettek

2021. szept. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az evést úgy kell elkepzelni h egy keksz. Mennyiséget annyira nem bírtam enni, hogy fogytam is.
2021. szept. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Igaz én férfi vagyok, de nekem a hányingerek ellen a Mentos és vagy a Meggy Márka nevű üdítő jött be legjobban. Ha még nem próbáltad szerintem ennyit megér, próbáld ki.
2021. szept. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%

Kedves 4es férfi


Egyrészt ez hormonális hányinger, olyan neked nem volt.

2. Menthosra nem kísérleteznék terhes hassal, hogy aszpartam tartalmú szénsavas italt iszok. Nem Cola light valóban, de nem szeretnék megbizonyosodni hogy felfúj e vagy sem.

2021. szept. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kola,ropi,rágcsálni valo
2021. szept. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 6-7 hét volt maga a pokol, most a 9 végén járok, már jobb de ha ramjon en is azt teszem amit fentebb írtak, eszem, nem sokat, tegnap pl 10 szem szőlőt de utána rögtön elmult a hanyinger, előtte majdnem oklendeztem már filmnezes közben. Rajtottem hogy csak az evés segít.
2021. szept. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2021. szept. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!