Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megkaptam a kombinált teszt...

Megkaptam a kombinált teszt eredményét. Közepes kockázat jött ki Down - kórra. 13 + 4 hetes vagyok. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Nincs fogadott orvosom, SZTK - ba járok. Ilyenkor mi van? Bemehetek megbeszélni a dokival a lehetőségeket? Nézegettem a genetikai vérvizsgálatokat, szeretnénk további vizsgálatot. Ezt kivel kell megbeszélni? A 75.000 forintos down szűrésen gondolkodunk. Vagyis ezt szeretnénk. Kicsit bepánikoltam.

2021. szept. 23. 09:55
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Csajok kitartás nektek! Higgyétek el, ha a hormonok rosszak millió dologtól lehet. Ez legyen bennetek. Kívánok nektek egészséges babát és a továbbiakban nagyon boldog terhességet. Majd írjátok meg az eredményeteket, ismeretlenül is izgulok értetek.
2021. okt. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Köszönjük szépen kedves utolsó!

Bízunk a legjobbakban!🙏

2021. okt. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Csajok! Megjött az eredményem, negatív!!! 😍 Jaj annyira izgultam.


Kérdező, neked továbra is szorítok, minden rendben lesz🤞❤

2021. okt. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

De jó, gratulálok. Nyugis babavárást ☺️


Nekem is megjött ma. Negatív ♥️

Rendesen izgultam, de szerencsére feleslegesen. Millió puszi 😘 nektek a sok kedves és biztató szóért ♥️

2021. okt. 20. 21:14
 25/25 anonim ***** válasza:

Jaj de jó, én is gratulálok!!! 🥰 Hát nekem is kiugrott a szívem a helyéről, mikor jött az sms, hogy az eredményem megérkezett😅


Mostmár akkor neked is a legboldogabb babavárás kívánok kérdező!!😍❤

2021. okt. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!