Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már 5.héttől barna,majd...

Már 5.héttől barna,majd rózsaszín 1 napig,és folytatja barna folyás.Rettenetesen elvagyok keseredve.Most vagyok 6.hétben.Csak 1 hét múlva vár a dokim.13mm-es petezsák volt látható méhen belül.Valaki tapasztalt már hasonlót úgy hogy jól végződött?

Figyelt kérdés

Már kb. 10 napja barna folyásom van.Nem nagy mennyiségben,olyan pisilés után törlés mennyiségü.

5.héten azonnal megjelentem a dokimnál,aki fel is írt 3x200-as utrogestant.A méhszájam zárt,görcs nem volt,így megnyugtatott ez még így nem baj.De azonnal keressem ha elenk piros verzes lépne fel.Szépen kitartóan alkalmazom hüvelyen keresztül a kúpot.van hogy szépen enyhül,van hogy vissza tér :( Mikor van lehetőségem fekszem,de mivel dolgozom még,így ez csak max 40%-30% os napközben (a pihenés,fekvés)Tegnap este nagyon kiborultam.Már rózsaszínesre váltott 😢 Csak holnap tudom hívni az orvosomat.Ma pedig egész nap újra világos tejcsoki színű (bocs a hasonlatér) Görcsölés tegnap este pici volt.Nagyon enyhe.Ma már szinte semmi.Derekam fáj csak.Annyi minden rosszat olvastam már itt a neten,hogy nagyon félek.A tegnap estét végig sírtam,kb.lelkileg at is éltem a vetélést.Szerintetek nagy a baj?



2021. szept. 26. 10:33
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelőnek:sajnos nem jó az emésztőszervi felszívódás nálam,ezért gondolta a doki a hüvelytablettát.Még mellé vásároltam kenőcs verziót is.Valószínű hogy kimarrta a hüvelyfalamat,mert éreztem.Nálam sajnos már előbb más gond volt.nem fejlődött.Mikor még nem volt barna,sem vér, már akkor kisebb volt a koránál.😪 Aztán én még turbóztam a progreszteronhormonnal magam ami nem hagyta elmenni.Előbb elment volna.Mikor utolsó uh-n mondta a doki,hogy összebb ment a petezsák,és missed ab-ra akart időpontot egyeztetni, már nem használtam.fél nap múlva be is indult a vetélés.😢
2021. okt. 4. 00:16
 22/24 anonim ***** válasza:

Sajnálom, nekem 8 hó után jött a + teszt, de 7.hétben elment, Májusban a névnapomon😔 2 hó pihit mondtak, augban már + volt a tesztem, és azóta 2.5 éves kis csoda itt terrorizálja a családot🤭

Sajnos 14.héten volt egy missedem utána, a mi döntésünk volt, majd egy üres petezsák miatti műtét, de én még reménykedem, hátha még egy csoda megtalál, de sajnos nagyon fogy az időm😔

2021. okt. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
22.Ezt egy pozitív történetnek veszem.Ne add fel,majd össze jön a kistesó is.Nekem is megy az időm,és nekem még nincs gyerekem 😔Ő rá 3 éve vártunk.De én bízom benne ahogy írtad 2 hónap,és karácsonykor összehozzuk apával 🥰 Gratulálok a picurhoz mindenesetre,és sok sikert,kitartás!Írj kérlek ha össze jött!Én szurkolok 🙏💓
2021. okt. 4. 00:40
 24/24 anonim ***** válasza:
Én is szurkolok, ha egyszer sikerült, akkor megint fog és ő itt marad veled♥️
2021. okt. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!