Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki terhesen vérzett...

Regina0824 kérdése:

Van aki terhesen vérzett szinte végig?

Figyelt kérdés
14 hetes voltam amikor elsőnek jelentkezett vérzés. Aztán 17 hetesen és azóta folyamatosan szinte 2 naponta jelentkezik. Hol barnás hol nagyobb mennyiségű piros vér. Többször voltam ügyeleten mindig azt mondták hogy a méhlepény eléri a méhszájat valószínű az okozza. Viszont 20 hetes uhn megállapították hogy, a méhlepény felhúzodott már nem érinti a méhszájat. A vérzés még sem múlt el. 12 hetesen meg egy polipot is megállapítottak a méhszájamon, viszont azóta semmit nem mondtak róla a vizsgálatok során. Volt már valaki hasonló helyzetbe?? Esetleg polip valakinek ami vérzett? Jelenleg 21het 4 nap a terhességem. Válaszokat előre is köszönöm!

2021. szept. 26. 11:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyiban vagyok hasonló helyzetben hogy polip nekem is van, azt mondta a nőgyógyász hogy időnként verezhet, barnazhat, de szerencsére nem tette eddig, igaz, óvatosságbol keruljuk a szexet.
2021. szept. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!