Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen vérzett valaki? ez...

Terhesen vérzett valaki? ez nem olyan mint a menstruacio sokkal kevesebb meg halvany szinu ez meddig tarthat el ez a vérzés?

Figyelt kérdés
2016. jan. 10. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

elsővel tűz vörös vér ömlött belőlem. pár óráig tartott, mikor vizsgált az orvos akkor már csak pecsételő volt, utána pár napig még barnáztam. leszakadt egy darab a méhlepényből.

másodikkal is véreztem picit, 5 hetesen, akkor csak 3 napig rózsaszín erős folyásom volt, de kaptam rá utrot.

menstruációhoz egyik sem hasonlított

2016. jan. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
A baba és a saját egészséged érdekében azt javaslom holnap azonnal keresd fel a nőgyógyászodat. Valószínűleg nincs semmi gond, ez előszokott fordulni (főleg az első időszakban), de akár veszélyeztet várandóság előjele is lehet.
2016. jan. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%
nekem csak a szex idején volt aztán elállt. de sose foglalkoztam vele, sose mentem dokihoz miatta.
2016. jan. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyszer a 9.heten, az 3 nap mulva veteles volt, de egybol piros ver folyt. Aztan a kovetkezovel 4.het vegen, akkor kaptam ra Utrogestant es minden rendben volt, meg a veteles okat is kezeljuk.


A 22.heten meg a felfazasomkor a folyaaom miatt volt egy pici, egy torlesnyi a papiron. Azzal is persze voltunk dokinal.

2016. jan. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Elsővel 3 hétig, majd 8 és 12 hetesen vissztért. Gyenge, legtöbbször barnázás, vagy pecsételő. Veszélyeztetett voltam

Utrogestant szedtem. Para volt. 42 hétre született. 8 éve

.. Menj dokihoz. Szedd a gyógyszit, pihenj!

2016. jan. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Orvos
2016. jan. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elvileg a főszabály az, hogy élénk színű ( tehát friss ) vérzéssel azonnal kórház.Nagyon sok minden okozhatja, nem feltétlenül jelent nagyon rosszat, de ellenőrizni kell.Nekem kétszer volt, mélyen tapadó lepény miatt.
2016. jan. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem barna volt azonnal dokihoz mentem és kaptam utrogestant. Most a kiságyban alszik. :)
2016. jan. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A húgom kb a 16. hétig hematóma miatt. Sajnos mindig visszatért neki, kapott rá valami kapszulát, ami vérzéscsökkentő. Szerencsére már elmúlt neki, azóta már 19 hetes. Minden oké.
2016. jan. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én véreztem 1 hétig, senki nem tudja miért történt de minden okés. Olyan pici volt még a terhesség, hogy a doki még nem látott semmit. 2 hét múlva már volt szívhang is :)
2016. jan. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!