Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elég erős ez a teszt a nem...

Elég erős ez a teszt a nem várt után egy héttel?

Figyelt kérdés

A nem várt napján teszteltem, akkor halvány pozitív lett. Ma gondoltam újra tesztelek, már biztos egyforma erős lesz a két csík, de ilyenek lettek a tesztjeim.


[link]

[link]


Ez jó egy héttel később?


2021. szept. 27. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó. Honnan veszed, hogy ugyanúgy kéne kinéznie a két csíknak?
2021. szept. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Ez egy teljesen pozitív teszt, gratulálok!

Semmi jelentősége a csík erősségét nézni, hiszen a teszt leírások is éppen azt mondják, hogyha megjelenik a második vonal, az pozitív, ennyi, pont. Semmi más információval nem szolgál a teszt.

Ha zavar, akkor vegyél egy digitálisat, az feketén fehéren kiírja, hogy pozitív, vagy negatív, nincs zavaró tényező. :)

2021. szept. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is egy hete késik és ugyan ilyen a tesztem :)
2021. szept. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valóban nem lényeges mennyire erős a 2.csík. Akkor van gond ha halványodik de a tiéd erősödött. Illetve amikor nagyítóval kell keresni a 2.csíkot meg forgatni, világítani 😁 nálad egyik gond sem áll fenn 😊 gratulálok
2021. szept. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért gondoltam, hogy ilyenkor már egyformának kell lennie a csíkoknak, valószínű túlaggódom egy picit. Köszönöm szépen nektek! 😊
2021. szept. 28. 06:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Minden rendben lett végül? :)
2022. júl. 8. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, minden rendben volt, azóta már másfél hónapos a babám. 😊
2022. júl. 8. 15:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok! ^^ :*
2022. júl. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 😊
2022. júl. 12. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!