Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti vérzés?

Gumimacika2 kérdése:

Terhesség alatti vérzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

9 hetes terhes vagyok és néha szokott lenni enyhe sötétbarnás kicsit több mint pecsételő vérzésem.kb 7 hetesen volt az első ilyen akkor azonnal kórházba is mentem de mindemt rendben találtak igaz akkor még szívhang nem volt.Hétfőn voltam visszarendelve ahol az ultrahangon már látszott a kis szíve is ahogy ver,jeleztem a dokinak akkoris hogy néha van egy kisvérzés de azt mondta nem lát semmit minden rendben van.A kérdésem az lenne volt már igy valaki? Nem görcsölök semmi fájdalmat nem érzek viszont aggódom hogy nehogy vetélés legyen belőle,sokat fekszem pihenek ,persze kérdeztem a védőnőt azt mondta szokott lenni néha ilyen de nem igazán lettem nyugodtabb ezzel 😶Úgy tudom a vetélés erős alhasi görcsökkel jár talán ez egy picit nyugtató hogy ilyesmit nem érzek.

Tapasztalatok?Minden érdekelne aki volt hasonló helyzetben!

Köszönöm a válaszokat!



2021. okt. 7. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kb. ugyanakkor kezdődött és nagyjából 10 napig tartott - még aznap kaptam progeszteron pótlást, és így múlt el egyelőre, remélem végleg. Mellette szinte egész nap fekvés, pihenés. Nekem is azt mondták, hogy amíg nincs görcs, nem gond. Néha azért olyan "mindjárt megjön" érzés elkapott, de szedek magnéziumot is, eddig úgy tűnik, előre haladunk. Egyébként valószínűleg tényleg vannak progeszteron problémáim, mert a siker előtti 2 ciklusban volt 1-2 napos enyhe pecsételőm középidőben.

A pihenés biztosan jót tesz, úgyhogy feküdj, amennyit csak tudsz. Ez egyébként nehezebb, mint amilyennek hangzik :-) legalább is számomra.

Kitartás, szorítok!

2021. okt. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én egy másik csoportba tartozom, én a vetélésről tudok írni hogy milyen érzés, csak hogy viszonyítani tudj. Tehát az első vetélésem pecsételő vérzéssel kezdődött reggel, és enyhe mensis görcsökkel, majd ez egyre erősödött és elviselhetetlen fájdalmas görcsbe ment át, folyton "wc-znem kell érzésem volt" (nyílt a méhszájam), majd bementünk a kórházba de útközbe el is öntött a vér.


A második vetélésem pedig szintén vérzéssel, enyhén darabkás, nyálkahártyás volt, eleinte görcs se volt, majd beindult a görcsölés is, és egyre darabosabb vérzés. Ez otthon lezajlott.


Ezt csak azért írtam le, hogy amíg ilyeneket nem érzel, addig nincs probléma, illetve amíg nem darabos a vérzés, tehát ilyen alvadt véres, addig szerintem kitartás, pihenés. Szorítok :)

2021. okt. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
krédező:pihenjél amennyit tudsz ne aggodj minden rendben lesz. kettes váalszolo.részvétem, sajnálom
2021. okt. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3-ból 2 terhességemnél véreztem. Én semmit sem kaptam rá (se progeszteron, se magnézium). A lányom már 6 éves, a harmadik babám pedi bármelyik percben megszülethet (nála konkrétan a 12. héten elöntött a vér. Mindig mindent rendben találtak mikor vérzésel kórházba mentem. A legjobbakat kívánom neked is!
2021. okt. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is 9 hetes vagyok és egy hete mentem ügyeletre barnázással,enyhe vérzéssel.Nekem is mindent rendben találtak.Kaptam progeszteron pótlást és szedem mellette a magnerotot és a femibiont.Azóta már csak ilyen tejeskávé színű folyásom van és az is napról napra kevesebb.Sok pihenést mondtak és a házasélet is kerülendő.
2021. okt. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!🥰🥰
2021. okt. 7. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!